Wpis z mikrobloga

#praca #pracbaza #cv

Czy w Polsce istnieje jakakolwiek praca poza produkcją? Szukam pracy w Lublinie który jest najbliższym dużym miastem i jest oddalony o 70km. Jestem gotowy dzień w dzień jeździć do Lublina i poświęcać te 3 godziny dziennie na dojazdy i połowę wypłaty na paliwo, a nawet pracować za minimalną byleby nie pracować na tej #!$%@? produkcji. Docelowo chciałbym pracować jako programista, ale że na razie nie mam szans przez brak wykształcenia i nawał studentów to chciałbym chociaż pracować jako zwykły zakładowy/biurowy informatyk, ale z tego co widzę po ofertach pracy (brak pracy dla entry level) to nawet to jest niemożliwe...
  • 13
@dupogisaga: Całkiem sporo i często nie jest bezpośrednio podane w ogłoszeniu, że to call center. Wymyślają nazwy typu "opiekun klienta", a dopiero w zakresie obowiązków masz "telefoniczną obsługę". Ja byłem na Chodźki w Orange'u. Trafiłem do młodego ale niezbyt dynamicznego zespołu. Najniższa krajowa i silny nacisk na sprzedaż. Tego się możesz spodziewać. Wszystkie wielkie telekomy mają call center w Lublinie. Oprócz tego banki, mniejsze firmy i nawet jakieś niemieckie CC, ponoć