Wpis z mikrobloga

  • 3
No i po 2.5 roku ponownie zmiana stanu ze stałego na lotny. Czy ktoś mi może przypomnieć gdzie się poznaje różowe? xD
Jak pomyślę że mam instalować tindera to mnie skręca.
#zwiazki #feels
  • 21
  • Odpowiedz
@Raum: . Moja po prawie 3 latach związku nagle z dupy stwierdziła, że chce sobie przerwę od związku zrobić.. kurła, a ja tyle dla niej dobrego zrobiłem, pomogłem w napisaniu pracy licencjackiej dzięki czemu się obroniła, pomogłem zmienić robotę, wspierałem, a tu takie coś. Za chwilę minie rok i stwierdzam, że dobrze że tak się stało. Poczytałem i doszedłem do związku, że była to toksyczna osoba. Toksyczny związek z jej strony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raum: wszędzie i nigdzie. Możesz poznać przypadkowo w dziwnym miejscu albo szukając nigdy nie znaleźć. To jest właśnie najgorsze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zales360 No właśnie rzecz w tym że dla niej przeprowadziłem się do niego miasta xD praktycznie nie mam tu znajomych żeby mnie ktoś z kimś zapoznał. A to legendarne zagadywanie na mieście to nie moja liga.
  • Odpowiedz
@Raum: No moja była (druga) zrobiła mi wielkie świństwo tak mnie oczerniając jaki to byłem zły chłopak!. Mieszkam w małym mieście, pójdzie fama,a jak to zwykle bywa - kobietom wiecej osób uwierzy i boję się ze bede spalony w miescie, że ludzie jej uwierzą... Przykre to strasznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Raum: mam to samo. Znałem tutaj tylko ją, przeprowadziłem się na studia i tak już zostało. Zagadywanie do nieznajomych bez żadnego pretekstu wydaje mi się strasznie natrętne, nie potrafię tak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
O panie, nad samoakceptacją i własną wartością pracowałem przez lata, nie potrzebuję do tego różowej. To nie kwestia tego.


@Pepe_Roni j/w
Zresztą skoro mogę sobie pociumkać to czemu by nie skorzystać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz