Wpis z mikrobloga

Dzień jak codzień na tagu #antykapitalizm.

Według uzytkownika @RandomowyMetal poltyka ekonomiczna polegająca na:
- decydowaniu przez państwo co ma produkować
- decydowaniu przez państwo jak ma produkować
- decydowanie przez państwo z czego ma produkować
- zapewnianiu przez państwo surowców
- decydowanie przez państwo kto ma produkować
- decydowanie przez państwo ile ma tego produkować
- przumus pracy pod karą natychmiastowej śmierci poprzez egzekucję

to polityka centrowa

Dobra, starczy tego Wykopu na dzisiaj

#historia #bekazlewactwa #ekonomia #konfederacja #neuropa #4konserwy
Syn_Tracza - Dzień jak codzień na tagu #antykapitalizm.

Według uzytkownika @Random...

źródło: comment_1621889693G7G42SQd4ewrHzuskPkpn3.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Przypominam, że w Norwegii Zandberg byłby traktowany jako skrajna prawica. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gaku745: Tutaj mój pedantyzm musi się uruchomić. Razemowe "typowe europejskie centrum, zwyczajna socjaldemokracja, na zachodzie byliby prawakami" to w dużej mierze pijarowa fikcja. Ideologram zrobiony na podstawie ankiety kilkuset zawodowych politologów z całej Europy sytuuje Razem jako jedną z najbardziej lewicowych partii zarejestrowanych w UE. Oprócz tego Razem współpracuje z hiszpańską demokratycznie
Oak_ - > Przypominam, że w Norwegii Zandberg byłby traktowany jako skrajna prawica. (...

źródło: comment_16218933687zOUy27QFfpTctN9eNkikM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Oak_: W sensie, ten tekst że Zandberg w Norwegii to skrajna prawica to raczej taki mem i żart, ale szanuję twoje wytłumaczenie i czas poświęcony, prawdę mówiąc się z nim zgadzam dość konkretnie.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Taki los bycia pedantem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może być też przydatny dla postronnych (i dla mnie jako ściągawka), bo często widzę te słowa powtórzone zupełnie nieironicznie.
  • Odpowiedz
Może być też przydatny dla postronnych (i dla mnie jako ściągawka), bo często widzę te słowa powtórzone zupełnie nieironicznie.


@Oak_: Dla mnie całkiem solidny wpis, takie informacje akurat zawsze warto mieć pod ręką.
  • Odpowiedz