Wpis z mikrobloga

Artykuł ten był już zamieszczony w zestawieniu #unknownews, jednak zapewne wiele osób jeszcze go nie widziało, a być może komuś się przyda.

Mianowicie stworzyłem darmowe kompendium wiedzy o Bitcoinie, z którego dowiecie się m.in.:

Dlaczego Bitcoin ma wartość?

Jak wpłacić środki na giełdę?

Jak wypłacić środki z giełdy?

Czy warto jeszcze wejść w krypto?

Jak odróżnić korektę od końca hossy?

Gdzie trzymać kryptowaluty?

Jak płacić podatki od kryptowalut?

W jakim narzędziu monitorować swoje pozycje?


Artykuł znajdziecie w tym miejscu: https://learncryptocenter.com/.

Dodatkowo organizuję #rozdajo !

Spośród osób plusujących ten wpis, wylosuję jedną osobę (przez #mirkorandom), której wyślę kryptowalutę BNB o równowartości 100 zł przy kursie z dnia (i godziny), w którym nastąpi losowanie.

Losowanie odbędzie się dnia 27.05.2021 r. (czwartek) o godzinie 20:00.

Zielonki nie biorą udziału w losowaniu.

Edit: Przez przypadek stworzyły mi się dwa losowania na #mirkorandom, więc niech będzie, że DWIE osoby wygrają BNB o wartości 100 zł w dniu i godzinie losowania.

#bitcoin #kryptowaluty #inwestycje
LearnCryptoCenter - Artykuł ten był już zamieszczony w zestawieniu #unknownews, jedna...

źródło: comment_1621876428gneyG6Y8JKCwib5L7wfTAn.jpg

Pobierz
  • 16
@LearnCryptoCenter: Naganiania osłów na BTC ciąg dalszy? Bitcoin jest tak potrzebny ludziom, że gdyby nie wszędzie wciskanie go na siłę, to nikt by nie wiedział o jego spadkach i wzrostach xD

Kto mądrzejszy to zamiast naganiać na forach internetowych, już wypłacił środki, bo te 38k to kolejna górka, a zaraz jedziemy w dół mocno.
@CzaryMarek: polecam przeczytać artykuł. Już w pierwszym rozdziale jest mowa o tym dlaczego BTC ma wartość. Ja nie naganiam do zakupu BTC, bo nic mi nie da fakt, że ktoś kupi. Być może gdyby artykuł zobaczyło kilka milionów osób, to miałoby to jakiś minimalny pozytywny wpływ na cenę.
@LearnCryptoCenter: Przestałęm czytać jak przeczytałem, że BTC będzie warty twoim zdaniem ponad 100k $, pod koniec 2021, niestety ale marny z ciebie ekspert.
Porównywanie BTC, którego wartość jest czysto spekulacyjna, do walut krajowych czy złota też nie najlepiej o tobie świadczy. Złoto jest piękne dla ludzkiego oka i ma zastosowanie w przemyśle, w rozrywce, w budownictwie, podoba się ludziom i ludzie zawsze będą chcieli mieć owe złoto. Z kolei za walutami
@CzaryMarek: BTC ma wartość, ponieważ jest jego ograniczona ilość w przeciwieństwie do walut państwowych, których można wydrukować tyle, ile się chce. Co więcej, coraz trudniej go wydobywać.

Dodatkowo złoto ma znikome zastosowanie w przemyśle. Jego wartość także jest umowna. Jeśli mielibyśmy trzymać złoto tylko ze względu na zastosowanie w przemyśle, to jego wartość byłaby niesamowicie niska, bo nie ma na nie aż tak dużego realnego zapotrzebowania.

Złoto i BTC mają wartość
Gotówki było tyle, ile złota, tymczasem złoto było (i nadal jest) trudno dostępne.


@LearnCryptoCenter: To nie jest prawda. Jeżeli twój wpis ma być rzetelny, trzymaj się faktów. 100% rezerwa miała miejsce bardzo sporadycznie i zazwyczaj przez krótkie okresy czasu.

W momencie kiedy ktoś chciał dokonać zakupu, po prostu płacił gotówką, a osoba, która ją otrzymywała, miała świadomość, że w każdej chwili może wymienić ją z powrotem na złoto w banku.

No
@LearnCryptoCenter: BTC być może jest jeden, ale alt-coinów może być nieskończenie wiele i w ogóle rzeczy w przyrodzie, których jest ograniczona ilość, jest w cholerę, chociażby surowce, ropa, gaz, szlachetne metale, ziemia. Jednak samo to, że np. przestrzeń jest ograniczona nie powoduje, że ceny gruntu cały czas idą w kosmos, bo sam grunt musi być obudowany praktycznym zastosowaniem, sam grunt jest niewiele wart i wcale jego cena nie rośnie, ale już