Wpis z mikrobloga

-wstaw znalezisko że policja znalazła wcześniej zaginionego chłopca
-wstaw Nieoficjalne nie podawaną w zalinkowanym nigdzie źródle informacje, że odpowiedzialny jest homosekualistą
-Przemilcz fakty, że nauka nie wiaże homosekualizmu z pedofilią w żadnym badaniu, wstawijąc tendencyjny wycinek z artykułu, którego wydźwięk brzmi zupełnie inaczej.

Ponad 95 proc. pedofilów to mężczyźni. Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców, pozostałe wobec dziewczynek. Badania w wielu krajach (w tym też w Holandii) pokazują, że populacja gejów wynosi od 2 do 4 proc., a preferencja pedofila do skrzywdzenia chłopca sięga nawet 33 proc., czyli wśród pedofilów jest nawet 10-krotnie więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie.


Czyli wśród pedofilów, jest więcej homosekualistow niz w społeczeństwie, co umysł prawaka zrozumiał, że działa to na odwrót, i wśród homoseksualistów jest więcej pedofilów ogólnie.

Oczywiście na nic fakt, że żadna publikacja naukowa nie znajduje powiązania między homoseksualizmem a pedofilią, bo jedno to orientacja seksualna, a drugie to parafilia seksualna, która wynika z zupełnie innych czynników.

Podsumowując:
Autor @prometeurz żeruje na tragedii, by rozpowszechniać informacje nieprawdziwe, i nie pozwala pod swoimi postami dojść do głosu tym którzy się z nim nie zgadzają

https://www.wykop.pl/wpis/57812721/niestety-mamy-tragiczny-final-poszukiwan-11-letnie/

Przydatne linki(min. Stanowisko Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w sprawie rozróżnienia dwóch odrębnych, lecz nagminnie mylonych pojęć: homoseksualizm i pedofilia)

Cytując : Badania i przykłady z życia mówią same za siebie

1. https://klubjagiellonski.pl/2019/06/09/nie-mozna-laczyc-pedofilii-z-homoseksualizmem/
2. https://psychology.ucdavis.edu/rainbow/html/facts_molestation.html
3.https://pts-seksuologia.pl/sites/strona/85/stanowisko-pts-w-sprawie-rozroznienia-dwoch-poiec-homoseksualizm-i-

#bekazprawakow #smiecludzki #oszczerstwa #informacjanieprawdziwa
S.....o - -wstaw znalezisko że policja znalazła wcześniej zaginionego chłopca 
-wsta...

źródło: comment_1621837192woMyCFjKpNYwkd6lFNPiwd.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smutnekrzeslo: a tak swoją drogą jeśli to ten artykuł z Rzeczpospolitej o którym myślę, kiedyś już go trochę zaorałem poświęcając 10 minut na przejrzenie źródeł. żałosna pseudonauka
  • Odpowiedz
-wstaw znalezisko że policja znalazła wcześniej zaginionego chłopca

-wstaw Nieoficjalne nie podawaną w zalinkowanym nigdzie źródle informacje, że odpowiedzialny jest homosekualistą

-Przemilcz fakty, że nauka nie wiaże homosekualizmu z pedofilią w żadnym badaniu, wstawijąc tendencyjny wycinek z artykułu, którego wydźwięk brzmi zupełnie inaczej.


@Smutnekrzeslo: Pokaż mi jeden artykuł naukowy, który wiąże pedofilię z katolicyzmem i stwierdza istotną statystycznie różnicę w pedofilii między księżami, a ludźmi innych orientacji
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego:

Pokaż mi jeden artykuł naukowy, który wiąże pedofilię z katolicyzmem i stwierdza istotną statystycznie różnicę w pedofilii między księżami, a ludźmi innych orientacji


Co to za howaboutism? Po co mam ci to wstawiać i jaki to ma związek z dyskusją? Ja nawet nie wiem czy takie coś istnieje...
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego:

czyli kiedy jest wrzucany artykuł o księżu pedofiliu, nie widzisz problemu. Kiedy to samo jest robione o homoseksualiscie pedofilu jesteś oburzony. Starszy z Ciebie hipokryta i rasista


Tak, jak się zwraca uwagę co powoduje pedofilię. Nikt nie mówi że pedofilia jest powodowana przez katolicyzm czy przez to że ktoś jest księdzem.

Do tego walisz oskarżenie z dupy, bez pokrycia w niczym.

@Dakkar:

na jakiej podstawie rozróżniasz co jest orientacją
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego:

lol, dawno nie widziałem takiego zakłamania


Dawno nie widziałem takiej hipokryzji, gdzie ktoś kogoś oskarża, nie nie mówi gdzie.

brawo za zgłaszanie do moderacji (która chyba gra w totolotka z tym usuwaniem) czegoś z czym nie możesz wygrać dyskusji.
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego:

nic nie zgłosiłem, ale kłamanie Twoim życiem


Tak samo się zgłosiło XD. No i za oczernianie i nazywanie mnie kłamcą bez dowodu lecisz na czarno. Ja nie mam ani czasu ani chęci do czytania ad personam od człowieka, który nawet nie jest w stanie mi powiedzieć, dlaczego nazywa mnie kłamcą.
  • Odpowiedz
@szybki_lolo: większość badań na temat pedofili opiera się na wywiadach z tymi co się leczą, plus statystyki zatrzymań. Badania z USA są praktycznie nie do powtórzenia u nas, sama konstrukcja społeczeństwa to uniemożliwia.

W tym właśnie chodziło w tym znalezisku o braku powtarzalności badań z socjologii, psychologii i innych tego typu pseudonauk. Badanie zrobione 10 lat temu może się zdezaktualizować w następnym pokoleniu.

Co do braku możliwości badań wielu tematów że
  • Odpowiedz