Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym wam opowiedzieć o koledze którego niedawno poznałem w szkolę, ponieważ jest on dosyć nietypową osobą I powinien on was zaciekawić. Na potrzebę tego tekstu powiedzmy że nazywa się Mirek (imię to nie jest przypadkowe, zaraz dowiecie się czemu).

z Mirkiem dużo rozmawialiaśmy na rózne tematy, lecz zauważyłem że zaczął on mówić dużo o takiej stronie ,,wykop.pl''. Na początku nie zwracałem zbytnio na to uwagi, lecz tym dłużej się znaliśmy tym więcej opowiadał o tej stronie, na przykład często gdy coś mu się nie udawało mówił ,,ehh to koniec dla chłopa'' albo ,,śmiechu warte’’. Powtarzał te same zdania wiele razy więc spytałem się go czy to jakieś nawiązanie, a on powiedział mi że na tym wykopie się często tak mówi. Oprócz tego często gdy wysyłałem mu memy (zwłaszcza te o papieżu) pytał czy może wstawić je na ,,mirko’’

Z tego powodu postanowiłem dowiedzieć się trochę o tym wypoku. Okazało się że to nawet spoko strona, dużo się piszę o gorących tematach itd. Gdy następny raz spotkałem się z Mirkiem nasza rozmowa jak zawsze przeszła na temat wykopu, więc powiedziałem mu, że zapoznałem się z tą stroną I nawet mi się podoba. Dowiedziałem się wtedy od niego, że zapoznałem się tylko z wierzchołkiem góry lodowej I wyjawił mi prawdę o tej stronie a zwłaszcza jej użytkownikach

Powiedział mi wtedy, że wykopki to zaciekli fani konfederacji, seksiści, mizogini i rasiści. W tamtym momencie dowiedziałem się czemu tak bardzo hejtuje się tą stronę. Mówił to dosyć żartobliwie więc nie wierzyłem że ci ludzie serio mają takie poglądy. Niestety to wszystko okazało się być prawdziwe. Mirek nie był wyjątkiem w tej sprawie

Niedługo po wyjawieniu mi tej prawdy zaczął się zachowywać dokładnie tak jak opisywał wykopków m.in. Zaczął randomowo obrażać koleżanki z klasy I mówił że są ,,hipergamiczne’’ I że pewnie tylko chcą jakichś ,,czadów’’ I swoje zachowanie usprawiedliwiał jakąś ,,czarną pigułką’’

Oprócz tego za każdym razem gdy pokazywałem mu mema na którym znajdował się ktoś czarny mówił rzeczy typu ,,oby się nie udusił hehe’’ albo wyzywał tego kogoś od niggerów, asfaltów itd.
Wiele razy też pół żartobliwie pół serio chwalił konfederację, śmiał się z katolików, negował istnienie koronawirusa, opowiadał o kryptowalutach (wątpie żeby ten biedak kiedykolwiek w to inwestował), kononowiczu I Fame MMA.

Postanowiłem więc że przepisuję się do innej budy bo z mirkiem w klasie nie idzie kurva wytrzymać. Nie zadawajcie się nigdy z wykopkami. Ale zauważyłem że ten wypok jest strasznie uzależniający I przez to że coraz częściej go przeglądam moje poglądy coraz bardziej zaczęły przypominać pogląday mirka. Pomocy co mam zrobić, ja nie chce być jak tamten zjeb

#pasta #przegryw #blackpill #rasizm #wykop #bekazwykopkow #takbylo #szkola
  • 5