Wpis z mikrobloga

@Zagmadfany2: prowokatorze? Bo napisałem prawdę o tym że biłeś konkubinę i masz problem z alkoholem. Pokaż screeny gdzie wysyłasz mi dane osób w ogóle nie związanych z universum
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2 Czy ja robię tu komuś kryptoreklamę no chyba nie non stop wasz dream team wstawia linki do filmików Jarka robiąc z tagu kółko wzajemnej adoracji i wkur***ając ludzi Widzicie jaka jest sytuacja czarno na białym a wy dalej swoje Ja o Jarku pisze merytorycznie bo jest był i będzie kłamliwy Co do kolegi panelowca39 to pięknie się zachował szydząc z dzieci które są w domach dziecka i tak łatwo nie mają.
  • Odpowiedz
@zandarm97: To pomagaj dalej ja tam nikomu do kieszeni nie zaglądam nie interesuje się czyimiś wydatkami a jeśli ktoś pomaga to nich to robi sam we własnym zakresie nie chwaląc się tym wszem i wobec....
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2 nie chwalę się wszem i wobec

Jak ci tak szkoda tych bidulaków z domu bidula to jedź z nowymi smartfonami im pomóż na dzień wczorajszy były tam potrzebne 2 czy 3 teraz pewnie już więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To była odpowiedź na to
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2 Bo je zarabiają gałganie uczciwą pracą ( ͡º ͜ʖ͡º) zresztą dostał pieniądze na ten cel więc z kieszeni swojej wyjąć nie musiał powiem więcej jeszcze by to sobie od podatku odliczył
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2 Czy gdziekolwiek JA tak pisałem? ( ͡º ͜ʖ͡º) nie ulega wątpliwości że część donejterów to fake jednakże były jednostki z podobnym myśleniem jak wy i wpłacały na idola co do tego nie mam zastrzeżeń( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz