Wpis z mikrobloga

Mozecie mi powiedziec co ten,ta Hi ler z czatu tak od rana atakuje wykopkow?Juz od wczoraj zresztą.#!$%@? non stop o jakims pozwie zbiorowym za udostepnienie madek patusek.Odklejony jakiś czy jaki uj??Napisalam grzecznie ze wykopki gut gut to mi jebneli czasówkę ♀️
#danielmagical
  • 9
  • Odpowiedz
@zielonaludka: Zawsze mnie bawi jak ktoś łamie prawo, nie osiąga z tego żadnej korzyści, a później jeszcze sra po majtkach bo ktoś mówi, że to zgłosi.
Jak chcieliście udostępniać nielegalnie czyjeś wizerunki (nie są osobami publicznymi) to było trzeba się odpowiednio się zabezpieczyć - fake konta na wykopie , vpn, odpowiednio przygotowane przeglądarki i szukaj wiatru w polu.
Teraz szybko kasujcie posty, będziecie mieli kartę przetargową przed policją/sądem, że zrozumieliście
  • Odpowiedz
@zielonaludka: ten koleś całą dobę #!$%@? tylko o wykopie tam na czacie, teraz się okazuje, że jest nim użytkownik @prawilnik, nadaje z madkami 500+ i sypie poradami jak jakiś domorosły prokurator z dziura w dupie o tych pozwach, że już ich pełno, bo madki wzięły adwokatów i teraz wykopki są po sądach ciągane latami xD oczywiście żadna taka sytuacja nie ma miejsca i występuje wyłącznie w jego chorym
  • Odpowiedz