Wpis z mikrobloga

Na Live co prawda powtórka leci gdzie Sid od godziny napierała na Pat Ola, jak to jej zryła beret , no steryrzowyła wręcz bidulkę ,nie pozwalała jej do nikogo podchodzić ,nawiązywać relacji ,ech co za żmija ,mam nadzieje że Pat Ola to zobaczy posłucha
#hotelparadise
  • 4
  • Odpowiedz
@Amikamamy: ja to sobie wyobrażam tak (rozmowa Sida i patolki po zakończeniu programu)
- "stara, no mówię ci ja to musiałam tak powiedzieć bo oni by mnie odpulili. A ja chciałam to wygrać przecież. No. Dla ciebie chciałam wygrać. Za ciebie chciałam się zemścić. Mówię ci w opór ich nabrałam. Normalnie w każde moje słowo wierzyli i miałam z nimi wajb. No."
  • Odpowiedz
@DailyPunch: w punkt ( ͡° ͜ʖ ͡°) ,dokładnie tak będzie gadać ,no mistrzyni fałszu i dwulicowości ,aktoreczka spalonego teatru ,współczuje jej koleżankom bo mieć taką wredota w gronie to drama
  • Odpowiedz
@Amikamamy: nie mogę się nadziwić, jakim trzeba być do tego bezmózgim, żeby co chwila kłamać i jeszcze bezczelnie innym wmawiać, że zobaczą w gotowych odcinkach, że ona nic nie knuła i nie odgadywała.
Kiedyś też trafiłem na fragment live'a gdzie ona mówiła, że nie ma i nigdy nie miała przyjaciółek - ma kilka koleżanek bo dziewczyny jej zazdroszczą bycia modelką, że ona taka ładna i że w łap szpadel była. Może
  • Odpowiedz