Wpis z mikrobloga

Moje top tekstów, które usłyszy każda brzydka na wykopie i zawsze to jest #!$%@? oraz porady z dupy

1. _To dlatego że chcesz Chada 7/10 a nie niskiego zakolaka z wykopu.

Dobrze wiemy dziewczyny, że zakolak by nas wyśmiał i nawet brzydki facet chce ładna a nie nas. No, ale wiecie to zawsze wasza wina a nie tego że faceci #!$%@?ą się przez wygląd.

2.
Jak będziesz mieć dobra figurę to nikt nie zwrócić uwagi na twoją twarz.

Wszystko zależy od naszych genów. Możecie sobie ćwiczyć ile chcecie a i tak wasze biodra nie będą tak szerokie jak u Jennifer Lopez. Możecie sobie ćwiczyć wiele godzin a wasz tyłek będzie wyglądał jak umięśniony tyłek kulturysty (faceta). I co? Dalej myślicie, że zakolak z wykopu będzie chciał was z taką figurą bo jesteście wysportowane? Oczywiście, że nie. On przecież wali do zdjęć Rhoades (nie mogę się doczekać, aż ktoś napisze ze jest sztuczna w #!$%@? i dlatego woli szare myszki xD xD xD)

3.
Musisz siebie polubić, być pewna siebie to wtedy przyciągniesz do siebie faceta.

Nie wiem jak można polubić swój wygląd kiedy jest się brzydka. Skąd można mieć pewność siebie gdy wygląda się jak śmieć? Mam oszukiwać siebie, kłamać codziennie, że nie jestem taka najgorsza i przez to w magiczny sposób nikt nie zauważy, że jestem brzydka? Żaden zakolak z wykopu się na to nie nabierze. Jeszcze was wyśmieje, że jak śmiecie być pewne siebie z takim ryjem? Powinnaś przepraszać że żyjesz.

4.
Wstaw fotki na jakiś serwis typu fotka.pl to zobaczysz ilu typów na ciebie poleci.

Oczywiście faceci po 60 roku życia oraz ci niepełnosprawni umysłowo (typu osoby z zespołem Downa) na pewno będą pisać komplementy i będą chcieli nas przeleciec... tylko gdzie jest ten mój zakolak z wykopu? Dlaczego on akurat nie chce mi napisać, że fajna dupa jestem?

5.
Musisz obniżyć wymagania i szukać kogoś ze swojej ligi.

Jeśli zakolak z wykopu nie jest mną zainteresowany to mam rozumieć, że mam się związać z 60-letnim facetem, albo z kimś kto ma zespół Downa czy jakąś inną niepełnosprawnością umysłową?

6.
Polecam psychoterapię to siebie zaakceptujesz.

Nie ma takiej możliwości, żeby psycholog wmówił mi do tego stopnia jakieś swoje bzdury, żebym przestała widzieć siebie taką jaką jestem w rzeczywistości. Musiałbym popaść w narcyzm coś jest niedorzeczne biorąc pod uwagę mój wygląd.

7.
Jak się umalujesz, założysz sukienkę to...
_

Tak, to dalej wyglądam brzydko tylko ze inaczej. Wyglądam jak facet przebrany za babę. Czy was Wykopki kręcą transy?

Pewnie można dopisać jeszcze wiele takich tekstów wiec podawajcie.

#przegryw #rozowepaski
  • 34
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Zakładaj tindera, i daj sobie kategorię wikową +5 lat do twojego wieku i -5, a potem pokaż ile masz par dawając przez tydzień wszystkich w prawo. Jeśli będzie ich więcej niż 10, to.... wypad z tagu.
Ten sam eksperyment na datezone da jeszcze ciekawszy wynik.
a to miało mi chodzić o seks?! Liczyłam na związek, ale pewnie takie rzeczy są dla ładnych z instagrama. Nas brzydkie można jedynie wyruchac z zamkniętymi oczami co nie?


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Ja bym cię nawet z zamkniętymi oczami nie wyruchał. Ale jeśli masz seks na wyciągnięcie ręki to jesteś o 100 levelów wyżej niż przegrywy. A że nie jesteś o 101 levelów. Cóż... Nie jesteś przegryw.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Wyznacznik tego czy jesteś incel i przegryw. Jeśli umiesz zdobyć seks to masz możliwość zdobyć również związek i to już jest kwestia tylko twojego charakteru. Masz lata żeby nad tym pracować. Sama ta możliwość sprawia że nie jesteś przegryw i przegrywy nie mają ci czego współczuć.