Wpis z mikrobloga

W Budapeszcie znajduje się zapomniane złomowisko pociągów i wagonów z okresu II WŚ. Według mediów są tu też takie wagony, którymi transportowano Żydów do Auschwitz, w zagranicznych publikacjach nazywane są „pociągami śmierci”.
Odwiedziłem to miejsce ze dwa lata temu, tym razem podsyłam publikację na Onecie.
Link do znaleziska Tutaj

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.

#historia #opuszczone #podrozujzwykopem #ciekawostki #fotografia
nightmeen - W Budapeszcie znajduje się zapomniane złomowisko pociągów i wagonów z okr...

źródło: comment_1621691824AktIkdvkYuPOrFDS3OkA76.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@daloma: A co w tym złego? Gdzie ma zdobyć większe zasięgi, jak nie na takich stronach? Zarabianie na swoim hobby - a kto to słyszał, komu to potrzebne... Bezwzględnie zakazać!

@nightmeen: No proszę, nie wiedziałem, że działasz też zagranicą. Super miejscówa.
  • Odpowiedz
@MuszeAleNieChce: to w tym złego że mówienie na taką skale o tego rodzaju miejscach może się skończyć tylko w jeden sposób… już jeden taki był dzięki któremu wiele fajnych miejsc poszło się yebać

PS. Zdradzę Ci sekret, jeśli w ogóle Onet płaci to tak śmieszne stawki że to nawet na waciki nie starczy
  • Odpowiedz
I tak prędzej czy później znikną, a tak przynajmniej będą udokumentowane. Mi by nie przyszło do głowy, by takich miejsc szukać, a przeczytać artykuł i obejrzeć fotki to już bardzo chętnie.
  • Odpowiedz