Wpis z mikrobloga

Mieszka ktoś na saxoni Niemiec lub niedaleko, ale ogólnie wschód(nie wliczając berlina bo za drogo).
Orientuje się ktoś jak wygląda praca w tych większych firmach dhl/bmw czy inne większe magazyny gdzie biorą ludzi jak leci.
Może ktoś miał doświadczenie jadąc tam bez jezyka niemieckiego i doświadczenia? Lub gdy wymagają podstaw to jakie muszą być te podstawy?
Biorą tam ludzi np. Na wózki widłowe ale bez dośw? Ostatnio widziałem oferte na lotnisko DHL z samym językiem ANG, moze też ktoś ma doświadczenie i wie czy jest tam "obóz pracy", normy nie z tej ziemi itp? podobnie jak to potrafi byc w Polskich amazonach?
Chyba że ma ktoś moze jakieś inne podobne oferty to z chęcią bym przyjął
#niemcy #emigracja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szimu: Tak myśle ze to najłatwiejsza praca na początek, chce wyjechac aby podszkolic sie w podstawach jezyka czy oswoic sie z nim, mieć kilka miesięcy sluchania czy ingerowania w język po czym iść dalej
Myśle też (i takie mam doświadczenie z Polski) ze gdy są specyficzne prace to wymagaja 50lat doświadczenia i umiejętnosci z 5 stanowisk
Ogólnie to mam troche doświadczenia na koparko ladowarki, monterke i spawanie czy miałem stycznosc
  • Odpowiedz
@CzasWyjechac Ja mieszkam w Halle, tak na lotnisku w Leipzig chyba przyjmują z angielskim, przynajmniej widziałem ogłoszenie po ang skierowane do zagranicznych studentów, a i kolegę dawno temu do Amazona też przyjęli tylko z angielskim
  • Odpowiedz
@kuddelmuddel: Wiesz może jak tam wygląda robota? czy jest spokojnie i można przeżyc i np po 3 miesiącach iść na swoje mieszkanie i tez wystarczy kasy aby przeżyc? lub czy te ich pokoje/mieszkania firmowe co oferują sa ok? Bym był bardzo wdzięczny za odpowiedź
  • Odpowiedz