Wpis z mikrobloga

jestem takim samym ignorantem jak wy oceniający grę na podstawie metacritica albo tym podobnym


@cincin27: Aha xD No na szczęście klockarze dzielnie walczą na metacriticu, dzięki czemu userscore można sobie wsadzić w dupę - wasz wysiłek nie zostanie zapomniany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast - nie wiem czy wiesz - ale w gry z X'a można w dużej mierze ograć na PC, więc zdaje się, że mam
Pobierz
źródło: comment_1621677606ZYbJPGLql2LdZhVMDmebGW.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ironlelele:Ej, ale może w końcu zagralibyście w to Medium, zeby stwierdzić, że to jednak dobra gra?( dla mnie nawet bardzo dobra) Zwłaszcza, że to chodzonki od plejacza są średnie( jakby co mam ps4 i wypróbowałem już kilka gier na tę platformę).
będę się wypowiadał kiedy chcę tak jak wy to robicie :)


@cincin27: Czyli po prostu shitposting uprawiasz jak koledzy trolle, a gier nie widziałeś na oczy, dzięki za wyjaśnienie sprawy, z fartem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Benzoesan: Ja grałem na PC bo jest w gejmpasie, no poprawnie wykonana gra - nie jest wybitna, nie jest zła. Jest po prostu OK. Ciekaw jestem jakie "chodzonki" na plejacza masz na myśli, bo jak uważasz że nie wiem, taki Uncharted jest średni a Medium bardzo dobre to chyba mamy skrajnie inne gusta ¯\_(ツ)_/¯
A najlepsze ze pctowcy pograja w kazda z tych gierek nawet z ps5 i switcha dzieki emulacji. XD


@Gigamesh: Ta, zagrywać się będzie te całe 3% populacji graczy pecetowych którzy mają odpowiedni sprzęt żeby pociągnąć chociaż emulację Switcha, nie mówiąc już o PS5 xD Sorry sam jestem pcmasterrejs poza ps5, ale jak czytam takie brednie mając jednocześnie świadomość jakiej klasy sprzęt jest u przeciętnego gracza to trochę beka xD
@RedBulik pf 120fps? A czemu nie 300? Mało w #!$%@? te 120, więcej #!$%@? więcej! 4k,8k,16k większa rozdzialka, 4k to szmelc.

Tak wygląda typowy #!$%@? gamer, nikt normalny nie wali konia do 4k,anj do 60+ fps, tylko #!$%@? piwniczaki które poza komputerem nie mają życia. Krótko na temat bęc
@stormkiss:
Alien Isolation (via FPS Boost)
Battle Chasers: Nightwar (via FPS Boost)
Battlefield 1 (via FPS Boost)
Battlefield 4 (via FPS Boost)
Battlefield 5 (via FPS Boost
Battlefield Hardline (via FPS Boost)
Borderlands 3
Call of Duty: Black Ops Cold War
Call of Duty: Warzone
CrossCode
Descenders
Destiny 2 (Crucible)
Devil May Cry 5 Special Edition
Dirt 4 (via FPS Boost)
Dirt 5
Don't Starve: Giant Edition (via FPS Boost)
ExoMecha