Wpis z mikrobloga

Tak sobie pomyślałem, że zrobiłbym jakieś fejk konto i zarzucił baita na tych samozwańczych łowców hebefilów.
Umówiłbym się na spotkanie i dał miejsce gdzie jest jakaś dobra kamerka internetowa i byśmy sobie oglądali jak ci debile przejechali kilkaset kilometrów postać jak Najman w oczekiwaniu na Stanoskiego xD

Żeby była jeszcze ciekawsza rozrywka, można ustawić się w tym samym miejscu z jakimś sebixem z legii mówiąc wcześniej, że przyjdę z kolegami w kominiarkach xD. Zrobilibyśmy zakłady które patusy jako pierwsze wezwą policję xD

#lowcypedofili #pedofilia #heheszki #ecpu ##!$%@? #patologiazewsi
Bitszkopt - Tak sobie pomyślałem, że zrobiłbym jakieś fejk konto i zarzucił baita na ...

źródło: comment_16216212046w1M2H1SKFGb0X988iN3l7.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@ZdeformowanyKreciRyj: Można też być człowiekiem #!$%@? i napisać smsa, że już czekam i powiedzieć jak jestem ubrany podając osobę co już tam gdzieś będzie siedziała na ławce ale to by było za mocne xD Szkoda robić komuś problemy, lepiej umówić z nimi innego patusa xD

Dajcie propozycje miejsca z dobrą kamerką ale nie na deptakach gdzie jest dużo ludzi
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: Albo jeszcze lepiej: na Tinderze umówić jakiegoś pantoflarza żeby przyjechał do parku z kwiatami i do tego łowcom pedofilów zgłosić, że pisał z 13-14latką i wysłać im screeny innej - spreparowanej rozmowy xD
  • Odpowiedz
@giovvanni: Właśnie szkoda robić biednemu anonowi problemy, lepiej się pośmiać i umówić drugiego patusa co chce przyjść na bitke w imię klubu xD
Oni za same screeny nie przyjeżdzają. Z tego co się zorientowałem, to "przejmują zgłoszenie" i ciągną rozmowę tak jak wczoraj mirek pokazywał
  • Odpowiedz
@psycha: O, też dobry pomysł xD Tylko szukaliby konkretnej osoby bo zawsze chcą zdjęcie ryjca :/ Mam już przykładowe zdjęcia, które są tu dobrze znane a oni to łykną xD
  • Odpowiedz