Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@red7000: tak, ostatnio nawet mieszkania tak sprzedają. Dzwonię i się dowiaduje, że owszem ale 20km za miastem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@red7000: wpisują Legnica bo zakłady na strefie w Komornikach należą do Legnickiej strefy ekonomicznej. Kontrola jakości raczej pracuje na wszystkich kołchozach na LSSE, może być tak że jeden dzień pracujesz w Komornikach a raz w Legnicy. A tak apropo do której firmy szukali ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kzaro: Nie powiedzieli, szczegóły tylko na rozmowie we Wrocławiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I praca tylko w Komornikach niestety.

@a231: A idź pan... Kilkanaście ogłoszeń na jedno mieszkanie/pokój, bo jest wpisane we wszystkich okolicznych miejscowościach.
  • Odpowiedz
@red7000: Z tego co pamiętam, to tam sprawdza się tylko parametry szyb, które mają iść do wysyłki. Dość nudna robota, ale dawali szansę zatrudnienia się na ich wewnętrzny dział kontroli jakości, a tam już ciekawiej.

No ale fakt, że daleko trochę z Legnicy, chociaż da się dojechać tam w te 30 minut.
A jeśli chodzi o Legnicę, to wiem, że jeszcze niedawno do Gates szukali ludzi (kolega jest tam inżynierem), ale
  • Odpowiedz
@5konto: XD ja raz wysłałem kierowcę do Nowej Wsi

no to pojechał do Nowej Wsi Wrocławskiej (40 minut jazdy)

zamiast Nowej Wsi Legnickiej (5 minut drogi)
  • Odpowiedz