Wpis z mikrobloga

Śmieszne są te wpisy w stylu ‚nie widzę gorących, co mam na czarno?’ Najpierw dodali coś na czarno żeby tego nie widzieć bo ich denerwuje, a teraz muszą koniecznie wiedzieć co takiego się wydarzyło nawet jeśli to jedna z rzeczy która ich nie obchodzi. Eh tagujcie te swoje wpisy jakoś to tez je na czarno wrzucę bo co trzeci wpis jest taki sam
  • 25
  • Odpowiedz
@drim: Nie wiem jak inni, ale niektórzy (w tym ja) narzekają w ten sposób na to, że wypok ma czarnolisto ustawione w ten sposób, że po prostu ukrywa posty na danej stronie, zamiast wczytać najwyżej ustawione posty spoza Twojej czarnolisto xD
  • Odpowiedz
@drim: Śmieszny jest ten wpis, bo jego autor kompletnie nie rozumie istoty problemu. Może zamiast hejtowac wyjaśnię: wyobraź sobie, że przeglądasz artykuły w jakimś sklepie, np. laptopy w x-kom. Wybierasz przedział cenowy 3000-4000 i masz 30 stron laptopów, na których znajduje się max kilka sztuk na każdej, a reszta strony to puste miejsca, gdzie ukryte są modele nie spełniające wymagań. Tak właśnie działają gorące w tym momencie.

  • Odpowiedz
@121243 no dobra, to mozesz sie domyślić, ze sa tam posty ktore masz na czarno i zamknąć morde a nie sie żalić i wypytywax co tam jest, skoro masz na czarno to powinienes mieć w dupie. Mówię tu nie do ciebie tylko do tych atencjuszy, bo jak jest zalozmy gala fame mma to z nocy nie ma zadnych postów, bo zawalone przrz patologię, a rano tez nie ma zadmych postów, bo
  • Odpowiedz
@drim: Czasem na czarno wrzucam tagi których po prostu jest za dużo, a nie że mnie nie interesują. Traktuje to jako filtr. Ale wykopek się zesrał bo czegoś nie rozumie xD
  • Odpowiedz
@drim No i właśnie o to chodzi, że nie obchodzi. Wszyscy mają gdzieś co się wydarzyło, interesuje ich tylko kto jest winowajcą pustych gorących.
Bo niestety jak np. #famemma okupuje gorące, a ty masz tag na czarno, to zamiast mieć najlepiej plusowane wpisy poza tym tagiem, to nie będziesz miał nic ¯_(ツ)_/¯
Dlatego warto się zapytać co tam teraz króluje, żeby ewentualnie odblokować felerny tag i przekopać się przez
  • Odpowiedz