Wpis z mikrobloga

@feegloo: No fajnie, inni mogą mieć depresje, a on już nie, bo wykopki go nie lubią xD

Tak samo z tym udawanym atakiem paniki
Żarty z papieża: LOL xD
Żarty z Floyda: LOL xD
Żarty z chorych na raka:
  • Odpowiedz
@Eternal_X: polecam ten wpis chajzera, w którym dziękuje też jakiemuś choremu chłopcu że mógł zbierać na niego hajs xD to jest dokładnie to co mu wytknął Gargamel, że #!$%@? szajs a później akcja charytatywna i się zeruje xD
  • Odpowiedz
@Eternal_X nie odniósł się do ani jednego zdania krytyki Gargamela. Po roku za to "chlip chlip jestem atakowany, a patrzcie tu jest zbiórka na chorego dzieciaczka, więc to ja jestem ten dobry". Kompletnie nic się nie zmieniło od stycznia ubiegłego roku u tego człowieka jeżeli chodzi o mentalność, wyciągnięcie wniosków itd. Chociaż muszę przyznać, że poza tym postem o depresji, to nie słyszałem dawno nic ciekawego na jego temat, więc to
  • Odpowiedz
@przeczki:

Chajzer: śmieje się z ataków paniki
Też Chajzer: moja depresja to poważna sprawa, dzięki wiktor że masz raka mózgu bo mogłem pomóc i już mi lepiej (no bo tak działa depresja) xD
  • Odpowiedz
@feegloo: tylko anonimowe przegrywy z wykopu które nigdy nie ruchały mogą mieć depresje. Powszechny hejt nie może być tego powodem, ale niska samoocena i nigdy nie zakiszony ogór już tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feegloo: a widziales Robina Williamsa? Aktor komediowy, zabił się z powodu depresji. To ze ktos smieszkuje nie znaczy że nie ma poważnych problemów.
  • Odpowiedz