Wpis z mikrobloga

Halko #mirkowyzwanie

Nie zamelduję, jak do tej pory, pełnego wykonania zadania ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niestety, plan był ambitny i nieco mnie i różową skala przerosła.
Ale do rzeczy. Mój zestaw wyglądał tak:

1. Wychodź z domu przez 7 dni codziennie dokładnie o wschodzie słońca na godzinny spacer lub jogging.
2. Napisz tradycyjny, odręczny list do kogoś znajomego. Postaraj się o ładną oprawę graficzną. Możesz dorzucić jakiś drobiazg w prezencie.
3. Zrób bociana z papieru 3D.

Wybrałem sobie zadanie nr 3, bo nr 1 to żadne wyzwanie, a list był zbyt osobisty.

Przystąpiłem do zakupów - papier kancelaryjny (~170) - 200 kartek A4 białego, 25 kartek A3 czarnego i kilka kartek A4 czerwonego.
Luźną inspiracją były wszelakie tego typu ptaszory, vide: https://img.aucfree.com/u195844965.1.jpg

No to zaczęło się cięcie, bo nie dało się z kartek A4, a tym bardziej A3, zrobić małych elementów. Cięcie 125 kartek A4 na 500 kartek A6 zajęło mi 2 całe wieczory (dniówka).
Złożenie 100 białych elementów i 10 czarnych (z papieru >200) zajęło pół popołudnia i cały wieczór (z 6h). W dwie osoby. I pomimo użycia plastikowych kostek, palców nie czujemy ʕʔ

Zrobiłem jakieś foty z postępu prac, wrzucę poniżej. Efekt końcowy, z racji braku czasu i czucia w palcach, jest co najwyżej punktem wyjścia.
Plan na dokończenie tegoż jest, skoro już tyle papieru nacięliśmy... tylko zejdzie więcej niż kilka dni.
NyanNyan - Halko #mirkowyzwanie

Nie zamelduję, jak do tej pory, pełnego wykonania ...

źródło: comment_1621547372zdav0u18JXOwbO3yiIcfW2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz