Wpis z mikrobloga

Witam szanownych #mirkokoksy

Wiek: 32 lata

Waga: 125.0 kg
Wzrost: 178 cm
Obwód klatki: 125.0 cm
Obwód talii: 132.0 cm
Obwód bioder: 122.0 cm
Obwód ramienia: 40.0 cm
Obwód uda: 87.0 cm
Obwód łydki: 45.0 cm

Poziom BF myślę że od 30-35%

Dostęp do siłowni: domowa siłownia, ławka, para hantli, gryf, gryf łamany, łącznie jakieś 130 kg obciążenia. Od 28 siłownie otwarte, więc dostęp powinien być do wszelkich sprzętów ( do następnego lockdawnu )
Praca fizyczna od 6.00 do 16.00 Preferowany trening w godzinach wieczornych od 20/21
Dostęp do suplementów: Alphaburn, johambina z haya labs, L-karyntina
Rozkład makro

15% białka: 449 kcal = 113g
55% węglowodanów: 1646 kcal = 412g
30% tłuszczu: 898 kcal = 100g

Razem jakieś 2993 kcal

Największy problem jest z michą. Z ułożeniem diety. Tak wiem jestem debilem. Ulaną świnią. Zapracowałem na to. Chciałbym was prosić o pomoc.

#silownia
  • 12
Słodkie napoje. No i trzymanie odpowiedniej dyscypliny posiłkowej w ciągu dnia np. 5 posiłków dziennie. Po pracy ekstremalnie mam mało czasu na spędzanie w kuchni. ( co też nie powinno być wymówką, bo wiadomo jaką rolę ma micha )
@Arthasss: Za mało białka. Wrzuć sobie 2g białka na kilogram masy ciała. Resztę dowal węglami i tłuszczami wedle uznania (tylko żeby nie zlikwidować któregoś całkiem).
Na początek radzę poszukać nisko kalorycznych odpowiedników tego co lubisz jeść, jakieś niskokaloryczne sosy, ketchupy, napoje itp.
Nawet jeśli coś ma minimalnie mniej kalorii to w skali roku robi to dużą różnicę.
Suplementy zostaw w spokoju (a w szczególności yohę która przy twoim bf i tak
@Arthasss: warzywami sie zapychaj generalnie jak ebdzie głód, teraz dobra pora bo zacyznają się warzywa sezonowe. Zamiast słodkich napojów kup sobie koncentraty Bolero na słodziku - masa smaków i bardzo dobre. Z czasem z resztą organizm odzwyczai się od cukru i nie bd cie tak ciagnelo