Wpis z mikrobloga

Sorry, ale nikt mi nie wmowi ze zachowanie i wyczyny sedziego Piotra Jarosza jest na miejscu.

1. Nieprofesjonalne pismo w ktorym roi sie od prostych bledow.
2. Decyzja - "nie bo nie", bez zadnej sensownej argumentacji
3. Atencjonowanie sie na instagramie i wysmiewanie bylych zawodnikow federacji.
4. Kolegowanie sie z uczestnikami gali. Non stop sie wymienia instastory z Alanem i Ambro.
5. I o czym malo kto pamieta - podnoszenie Polaka w walce z Kasjuszem. Bo to on wtedy sedziowal.

Daliby sedziow bokserskich i wszystko by zostala rozstrzygniete.

Argument, ze nie mozna zmieniac decyzji na podstawie zapisu z kamer jest absurdalny bo przeciez tak ZMIENIONO decyzje Polak - Kasjo.

Tak samo idiotyczny jest argument, aby nie dac sedziow z boksu, bo ta walka nie byla pod kuratela PZB. Po pierwsze, to nie zmienia ze mozna z czystej przyzwoitosci i dla rozwiania watpliwosci tych sedziow zatrudnic. Dwa, ta walka od strony finansowej i spolecznej byla istotniejsza niz 90% walk piesciarskich w kraju.
#famemma
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barti69: Po tym co o-----ł bombel i kasjo na koniec walki ludzie się od nich odwrócili i przewrotnie teraz uznanie tego protestu byłoby dużo gorsze dla federacji pod względem prowym niż jego odrzucenie bo Życiński i Baron stali się memami. Gdyby nie ta spruta i wieśniactwo ze strony tych panów myślę, że Kasjo mógłby coś ugrać, a tak easy money i good girl Irlandczyk rozpykał ich bez wysiłku( ͡°
  • Odpowiedz
@timeofthe: Pokaż mi dowolną walkę bokserską gdzie normalne jest że przez cały jej czas jeden z zawodników cały czas wjeżdża głową jak Norman
Po drugie, po 4 rundzie jak Parke wjechał mu tą głową po gongu, gdyby tylko Kasjo uklęknął lub się położył, to Parke powinien dostać DQ. Największy skandal że sędzia właściwie nic z tym nie zrobił(Parke dostał -1 punkt za co innego, już podczas 5 rundy za zderzenie
  • Odpowiedz
@timeofthe: no właśnie nawet tutaj jest zupełnie co innego - koleś na chwilę owszem zbliża się głową ale później się cofa i jest znów normalny dystans
tymczasem Parke przez 5 rund leżał głową Kasjuszowi na brodzie
  • Odpowiedz
@el_chapo_2020: Tzn z ringiem i sędziami chyba chodzi o to, ze zawodnik i jego trener byli poinformowani, ze walka bedsie odbywać się w klatce z nieparzysta liczba rund i to zaakceptowali podejmując się walki. Może kasjo składał protest i podał to jako argument. Kij wie.
  • Odpowiedz
@dgzn: to był tylko fragment. Jeśli Norman nie uderzał głową to mógł to robić. Kiedy doszło do zderzenia to dostał ujemny punkt. Dla mnie to jest jasne. Zobacz przekręty jakie były w walce Szpilki z tym Ukraińcem albo Wachem. To dopiero kontrowersje.
  • Odpowiedz
@el_chapo_2020: @Kiedys_Mialem_Fejm: otóż to, największy cyrk to to, że skoro FAME wiedziało że KSW może faworyzować swojego, sportowego zawodnika to przecież mogli na tę walkę ogarnąć innych sędziów, do tego sędziów od boksu. Ale nie, "jakoś to będzie" a potem tupanie nóżką i rzucanie mikrofonem ze strony włodarza XD

  • Odpowiedz