Wpis z mikrobloga

Sorry, ale nikt mi nie wmowi ze zachowanie i wyczyny sedziego Piotra Jarosza jest na miejscu.

1. Nieprofesjonalne pismo w ktorym roi sie od prostych bledow.
2. Decyzja - "nie bo nie", bez zadnej sensownej argumentacji
3. Atencjonowanie sie na instagramie i wysmiewanie bylych zawodnikow federacji.
4. Kolegowanie sie z uczestnikami gali. Non stop sie wymienia instastory z Alanem i Ambro.
5. I o czym malo kto pamieta - podnoszenie Polaka w walce z Kasjuszem. Bo to on wtedy sedziowal.

Daliby sedziow bokserskich i wszystko by zostala rozstrzygniete.

Argument, ze nie mozna zmieniac decyzji na podstawie zapisu z kamer jest absurdalny bo przeciez tak ZMIENIONO decyzje Polak - Kasjo.

Tak samo idiotyczny jest argument, aby nie dac sedziow z boksu, bo ta walka nie byla pod kuratela PZB. Po pierwsze, to nie zmienia ze mozna z czystej przyzwoitosci i dla rozwiania watpliwosci tych sedziow zatrudnic. Dwa, ta walka od strony finansowej i spolecznej byla istotniejsza niz 90% walk piesciarskich w kraju.
#famemma
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barti69: już w 2 punkcie nie masz racji. Jakie były podstawy by ten protest złożyć? W taki razie każdy kończąc walkę po decyzji sędziowskiej powinien to robić? Tam nie było żadnych kontrowersji. Te wchodzenie głową to nie był faul póki się nie zderzyli i właśnie wtedy odjęto punkt Normanowi.
  • Odpowiedz
@timeofthe: Kazdy zawodnik ma prawo zlozyc protest. To po pierwsze.

Po drugie - wielu ekspertow w tym sedziow piesciarskich w kraju ma duze watpliwosci co do werdyktu i zagran glowa Normana. To nie jest tak, ze menel jako jedyny sobie uroil swoja wygrana i faule Normana.

Psim obowiazkiem Jarosza jest rozpatrzenie tego protestu.
  • Odpowiedz
@barti69: dobrze a ja z drugiej strony widzę statystyki celnych ciosów których więcej zadał Norman. I co? Teraz oni rozpatrują ten wniosek i na tym bazują i kasjo dalej z porażką. Tu chodzi o to że nie było dużych kontrowersji wokół walki. Stworzył je sam kasjo. Każdy wiedział że nie ma podstaw do składania protestu. Albo myślisz albo nie. Masz prawo złożyć protest a oni maja prawo go odrzucic jeśli
  • Odpowiedz
@timeofthe: Zarówno ludzie punktujący normana jak i kasjusza, mówią, że te zagrania głową były nie w porządku i powinien być wcześniej upomniany, wiele "autorytetów ze świata sportu o tym mówiło. A fame już raz zmieniło werdykt przy polak vs kasjo, więc czemu teraz nie chcą rozpatrzyć protestu
  • Odpowiedz
@timeofthe: Bylo wiele walk w ktorych ktos zadal mniej ciosow celnych (pomijajac czy te statystyki ktore podajesz sa rzetelne) i mimo to wygral walke.

Przeciez ja nie twierdze ze werdykt jest zly (moim zdaniem wygrana Normana 3:2), tylko ze przy tylu watpliwosciach powinien zostac poddany analizie sedziow bokserskich.

I caly czas piszesz jakby to menel jako jedyny w kraju sobie cos uroil... No nie. W rzeczywistosci wiele osob ze srodowiska
  • Odpowiedz
@timeofthe: widzę już po poprzednich postach, że po prostu nie lubisz kasjusza i nie dasz się przekonać, choć nie masz racji. Dyskusja nie ma sensu, jeżeli nie widzisz problemu w uderzeniu z głowy po gongu. I też nie widziałem wygranej kasjo, po prostu jest, to bardzo niesprawiedliwie rozegrane.
  • Odpowiedz
@Hitf1tocontinue: dla mnie Polak wygrał. Typek go tyle razy walił jego ciosy nic nie znaczyły, że takie warunki fizyczne wzrost, zasięg waga, doświadczenie i jakiegoś no name co chodzi po 2 treningi dziennie przez kilka miesięcy nie mógł uwalić xD a argumenty, że się bawił to niech nie ściemnia, bo Ambro i Parke tak samo nie ubił.
  • Odpowiedz
@barti69: Już wczoraj pisałem o tym, że to absurd jeśli chłop zgłoszenie na własną osobę może odrzucić i jeszcze nawet tego nie tknąć tylko napisać nie bo nieXDD 3 dni sprawdzał od 17 do 19 ale w oświadczeniu, że nie będzie sprawdzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xGravethx: tego mu odmówić nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°) Leje cię doświadczony amator co walczył w boksie z jakimś mistrzem olimpijskim 80 walk w boksie i nie dał rady znokautować jakiegoś małego kurdupla to samo za siebie mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz