Wpis z mikrobloga

Jak tam #blackpill 'e, kolejny stracony dzionek? Co dzisiaj zrobiliście aby polepszyć swoje życie? Pewnie znowu użalaliście się nad sobą zamiast wziąć się w garść. Absolutnie mi was nie żal i gardzę wami.

Jak będzie 50 plusów to wrzucę półnagie foty koleżanki kuzynki którą właśnie obracałem :) Uprzedzam że trochę poruszone / rozmazane, ale widać co potrzeba :)

#przegryw #kontenerynamleko #rozowepaski #seks #dupeczkizprzypadku
  • 44
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lazik_lesny: tak, na #przegryw i #blackpill każda nagość, szczegónie ta zrobiona przez chada to powód do bólu dupy, frustracji i wyciągania miliona badań dlaczego laska się rozebrała przed chadem a z nimi nawet nie chce się przywitać.

Podpowiem wam. Weście się do roboty, siłownia, testosteron, fryzjer, ubrania, książki, elokwencja, mądrość i przede wszystkim próbować, próbować i jeszcze raz próbować. 99 razy wam się nie uda, ale ze 100 odniesiecie sukces i
@MajcherPl: Debilu, wyrażaj się bo wylewa się z ciebie żółć i frustracja jak z tego mema

https://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/10/1300-i-umowa-o-dzielo-o-juz-mam_2017-10-04_14-23-24.jpg

@Thais: Sam jesteś z #!$%@?, będą plusy to wrzucę fotę w całej okazałości. A ostrzegam, nawet sam bym do niech zmarszczył - jest wspaniała.

@Gacrux: Dzień jak co dzień, dzisiaj była trochę niska ale za to piersi jak piłki od koszykówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Lukasiken12: ziemia