Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nic tak w życiu nie łamie psychiki męskiej, jak bycie zdradzonym. Siedzę w aucie i ryczę, przed dwoma godzinami zostawiła mnie dziewczyna po 6-letnim związku. Znalazła sobie nowego faceta, spotykała się z nim i zdradzała mnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Przystojniejszy i wyższy ode mnie, w dodatku obcokrajowiec z Włoch. Jest mi tak bardzo źle, bo dawałem w związku z siebie wszystko. Sam wziąłem kredyt na nasze przyszłe mieszkanie i po spłacie chciałem ją wpisać jako współwłaściciela. A teraz zostałem sam. Nie wiem jak się z tego podnieść, nie wiem czy potrafię... Dlaczego kobiety tak postępują? Jestem czułym, opiekuńczym i wrażliwym mężczyzną, szanuję wszystkie kobiety i zawsze mam wobec nich instynkt opiekuńczy, zawsze kulturalny wobec nich. A tak zostałem potraktowany. To już mój drugi związek, w którym zostałem zdradzony i porzucony na rzecz przystojniejszego. Nie wiem co dalej, nie wiem jak żyć. Przepraszam wszystkich za ten nieskładny wpis, nie mam komu się wygadać.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a568c31e7e7f000be60224
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 28
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam nadzieje, że nie bait. Sam sobie odpowiedziałeś w swoim poście. Dawałeś zbyt wiele od siebie, jesteś wrażliwy i kulturalny. Kobitom trzeba stawiać wyzwanie i zawsze arogancki koleś będzie atrakcyjniejszy niż miły. Tylko jej czasem nic nie wypisuj, bo stracisz resztki szacunku do samego siebie. Jedynie italianiowi możesz wywalić gonga na ryj jak sie czujesz odpowiednio mocny psychicznie do tego w co wątpie sądząc po charakterze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam sobie odpowiedziałeś: > Dlaczego kobiety tak postępują? Jestem czułym, opiekuńczym i wrażliwym mężczyzną, szanuję wszystkie kobiety i zawsze mam wobec nich instynkt opiekuńczy, zawsze kulturalny wobec nich
  • Odpowiedz