Wpis z mikrobloga

@Pieron: w 3 naliczyli mi extra £6, pisze to na tym smiesznym czacie ze mi w 4 dni naliczyli £3 za nic to mi typ pisze ze nie £3 tylko £2.96 XD to mu pisze ze moze sobie wziac te 4p jako tip XD zaczal sie chj rzucac do mnie jakbym mu matke obrazil XD ja wlaczylem capslocka i dalej mu cisne, zadam managera XD no komedia, zobaczyl ze mam konkretnie
@Cryptonerd_io: Mam mobilny unlimited w Vodafone i nie polecam, chyba Ze nie masz wyboru(ja niestety nie mam). Niby ich strona pokazuje zajebisty zasieg u mnie w domu ale w rzeczywistości ssie #!$%@? po całości.
@typeczek: maja dobry serwis jezeli jestes w ich zasiegu. Przeciez to logiczne. Ja przygladowo jestem bardzo zadowolony, tak samo o2 tez u mnie spoko dziala. Na poczatku mialem three i wyciagalem max 2mb... wszedlem na strone gdzie pokazuja heat map dany h sieci w twojej okolicy i tym musisz sie kierowac....
@typeczek: no tak, ja kupilem sobie router tp linka. Najpierw tanszy model za ok. 60f a potem sie ogarnalem ze on nie ma 4g+ i dokupilem lepszy i teraz mi wyciaga elegancko tyle co telefon. Tylko jeden tip dla ciebie, weź sobie telefon i apke cell signal monitor. I szukaj jak najlepszego zasiegu w domu, przy oknie pewbie bedzie w strone gdzie jest nadajnik i chwile czasu spedzilem ale sie oplacilo