Wpis z mikrobloga

Ekonomiści całego świata go nienawidzą, prostym trickiem

No więc słuchaj mordo, wprowadzamy 200zł pogłownego, demontujemy całe państwo zostawiając tylko policję, wojsko, sądy i więziennictwo i budżet SPOKOJNIE się spina.


zmasakrował lewactwo całego świata.

Ale po co właściwie zostawiać więziennictwo? W USA prywatne więzienia śmigają aż miło. I po cholerę państwowa policja? Wszyscy będziemy bogaci, to sobie sami prywatne milicje wynajmiemy ( ͡º ͜ʖ͡º)

# bekazlewactwa


T.....s - Ekonomiści całego świata go nienawidzą, prostym trickiem

 No więc słuchaj...

źródło: comment_1621441485fSJvmvmxm7aAo6s7smEIi3.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jadzeg-gadzmarski: tak, ale to Ty piszesz o jakiś wyliczeniach ¯\_(ツ)_/¯

Płaci płaci, przejrzałem Cię krypto-lewaku podważający Święty Wolny Rynek Paróweczkowy, przyznaj się że potajemnie pewnie też wierzysz w globalne "ocieplenie" i to, że lekka pedofilia nie ma licznych zalet, co?
  • Odpowiedz
no, a jakbyśmy jeszcze wyszli z EU, to w ogóle w góra dwa miesiące gospodarczo bylibyśmy światową potęgą.


@TheBedThatEats: oczywiście strzelasz w wymyślonego wroga zamiast się odnieść, ale się nie odniesiesz bo wiesz że ja liczyłem i mam rację
  • Odpowiedz
@jadzeg-gadzmarski: ale do czego tu się odnosić, że

jak zdemontujemy cały państwo zostawiając tylko wojsko, policję, sądy i więziennictwo to się budżet zepnie.


No tak, zepnie. Tak samo jak "jedząc kromkę chleba dziennie wyżywisz się dwoma, góra trzema bochenkami miesięcznie". No. Powinno się spiąć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
No tak, zepnie. Tak samo jak "jedząc kromkę chleba dziennie wyżywisz się dwoma, góra trzema bochenkami miesięcznie". No. Powinno się spiąć ¯_(ツ)_/¯


@TheBedThatEats: no, to po co ten wpis skoro przyznajesz że się spina. Porównanie z chlebem jest nietrafione, im mniej pieniędzy państwo Ci zabiera tym lepiej możesz realizować swoje potrzeby
  • Odpowiedz
no, to po co ten wpis skoro przyznajesz że się spina.


@jadzeg-gadzmarski: bo nikt nie podważa, że przy zdemontowaniu całego państwa się nie zepnie. Ba! Tak jak pisałem - jakby jeszcze zrobić prywatne więzienia, policje, w sumie wojsko i sądy też (a co, Wolny Rynek przecież sam wyreguluje) to w ogóle można by zlikwidować podatki i wszyscy byśmy jedynie "realizowali swoje potrzeby" ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz