Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiś dobry #seriale? Nie mam co oglądać. Taki, żeby spełniał poniższe:

Zakończony (z kompletnym dobrym zakończeniem)
Minimum 3 sezony (żeby był na dłużej)
Nie o lekarzach
Nie teen-dramy
Nie animowany

Niestety widziałem bardzo dużo i większość klasyków, ale ciągle coś i tak odkrywam (jak Bates Motel polecony tutaj jakiś czas temu, który okazał się genialny, a nie wiedziałem o jego istnieniu, liczę, że znów się jakiś taki trafi).

Dzięki!

#kiciochpyta
  • 58
  • Odpowiedz
THE DEUCE


@steemm: Próbowałem i odpadłem w połowie pierwszego sezonu, zanudził mnie i strasznie męczył (co jest dziwne bo zwykle lubię seriale z mniejszą ilością akcji i wolnym budowaniem klimatu, tutaj wyjątkowo mi jakoś to kompletnie nie podeszło). Poleciałem na to, że twórców the Wire i może miałem za duże oczekiwania ;)
  • Odpowiedz
mi sie mega podobało


@steemm: No właśnie nie wiem czemu kompletnie go nie czułem, liczyłem, że po kilku odcinkach się coś zmieni, ale po prostu męczył mnie tak, że odcinki dłużyły się w nieskończoność. Może kiedyś spróbuje jeszcze raz :)
  • Odpowiedz
stewardesa


@steemm: Poczekam, aż wyjdzie kilka sezonów, na razie oglądam tylko zakończone po tym jak się #!$%@?łem jak skasowali genialne OA czy Raya Donowana bo świetnym sezonie, nie wspominając o serialach które się świetnie zaczeły a potem człowiek załował, że w ogole zaczynał tak poziom leciał w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pinkpasek: Zacząłem w końcu The Affair, kończe pierwszy sezon... trzeba było od razu pisać, że tam główny z The Wire, główny z Fringe i ruda z Luthera :D Serial mega jak na razie. Dzięki jeszcze raz za polecenie!
  • Odpowiedz
@weshu: nie ma za co ( ͡ ͜ʖ ͡) w sumie z głównych aktorów kojarzyłam jedynie Joshue Jackson'a - Fringe, Jezioro Marzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z ciekawostek, gra tam jeszcze Maura Tierney - Abby' Lockhart z Ostrego dyżuru ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz