Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiś dobry #seriale? Nie mam co oglądać. Taki, żeby spełniał poniższe:

Zakończony (z kompletnym dobrym zakończeniem)
Minimum 3 sezony (żeby był na dłużej)
Nie o lekarzach
Nie teen-dramy
Nie animowany

Niestety widziałem bardzo dużo i większość klasyków, ale ciągle coś i tak odkrywam (jak Bates Motel polecony tutaj jakiś czas temu, który okazał się genialny, a nie wiedziałem o jego istnieniu, liczę, że znów się jakiś taki trafi).

Dzięki!

#kiciochpyta
  • 58
@weshu: o, jezeli nie niewadzisz gwiezdnych wojen to koniecznie animowane Clone Warsy. marketingowana jest jako bajeczka dla dzieci ale dosc czesto nia nie jest ( ͡° ͜ʖ no i finalowy sezon to miazga
przed clone warsami nie bylem wielkim fanem, ale clone warsy mnie przekonaly. no i przede wszystkim (przynajmniej dla mnie) nadaly mase kontekstu dla rozkazu 66, upadku Jedi i Vadera.
po tym jeszcze Rebels
Entourage, Once upon a time, Sons of Anarchy, How to Get Away with Murder, The Affair


@Pinkpasek:

Entourage - nadserial! Kocham
Once upon a time - całe obejrzane, przyjemne
Sons of Anarchy - klasyk, całe obejrzane
How to Get Away with Murder - całe obejrzane mimo, że średniak
The Affair - a tego nie znam! I wygląda spoko, to może być właśnie coś czego szukam, trzyma poziom? fajnie zakończone?
@weshu: Widze ze wiekszosc moich ulubionych seriali (nie o lekarzach, nie teen dramy i minium 3 sezony :P) widziales/widzialas.Co do Affair, to trzyma poziom przez pierwsze 3 sezony, 4 i 5 gorsze, aczkolwiek zakonczenie calkiem spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serial fajnie pokazuje wydarzenia widziane z perspektyw roznych osob :)
fargo

Młody papież /nowy papież

Dark

Deutschland 83

To tak wstępnie :)


@CzarnyOwiec: Dwa pierwsze obejrzane, dwa następne odpadają (nie trawię niemieckiego ani lektora, nie ma sensu nawet namawiać).