Wpis z mikrobloga

Moje życie jako dziecko vs teraz.

Jako dziecko- wstałem rano szczęśliwy, nie miałem żadnych obowiązków i nie rozmyślałem nad życiem. Nie czułem się gorszy i bez celu, szedłem na podłogę i bawiłem się zabawkami. Jadłem śniadanko i wszyscy mnie podziwiali i kochali. Chodziłem na plac zabaw gdzie się bawiłem z innymi i byłem mega szczęśliwy. Wieczorem kąpanie i oglądanie tabalugi w telewizji.

Teraz- budzę się #!$%@? o 12 albo w ogóle nie śpię, nie wiem co to cykl nocny. Cały dzień overthinking. Idę jeść śniadanie, które jem na szybkości i byle co, to co zwykle przez kilka lat. Biorę leki albo nie bo zapomnę. Ide zapalić i cały dzień marnowania potencjału i życia na oglądanie byle gówna, które mi się nudzi po kilku dniach. Brak znajomych by wyjść z nimi na dwór. Jedyny kontakt z ludźmi to moja dziewczyna albo rodzina. Bez pracy i obowiązków a miesięcznie 400 złoty z alimentów, które rozpływają się po niecałym tygodniu. I jak tu żyć?' ()()(,)

#przemyslenia #depresja #przegryw
  • 10
@Voiman_etsija ogólnie to poznałem swoją dziewczynę w 1 liceum gdzie jeszcze miałem ambicje i plany, ona jest introwertykiem, a jako że do niej zagadałem i było fajnie to się wymieniliśmy fb i spotykaliśmy się. Mamy ze sobą dużo wspólnego więc jakoś po 2 tygodniach byliśmy już razem xD a ze znajomymi to ja byłem mega dziwnym samotnikiem co wstawiał zdjęcia na ig ze szkolnych strzelanin i chyba się mnie bali xD po