Wpis z mikrobloga

Jak sądzicie uda się odwołanie don ziabki,moim zdaniem nie z kilku powodów bardzo rzadko się zdarza by odwołanie zmieniło werdykt (Kasjusz miał zmieniony wiem). Myślę że zostawia go też z powodu by nie tracić wizerunkowo bo już dużo stracili gdy pan "#!$%@? mnie to obchodzi" zaczął swój wywód powstaje silna konkurencja, dla nich zmiana werdyktu po Boxdela słowach mimo przeprosin nie przejdzie bo będą myśleli ludzie ze wszystko ukartowane było a Boxdel znów z Golą wyjdą na idiotów.
Co do walki dla mnie jest 3:2 dla Parka.Storimin wygrał 3 pierwsze rundy 4 dyskusyjna ale zaliczę Ziabce bo więcej chyba trafiał a 5 pewna runda zawodnika trenującego w Sako Gdańsk. Ale nie brawo Bąbel i 3 potężnych włodarzy gdzie przy jubileuszowej gali odpierniczyć coś takiego no brawo nic tylko gratulować.
PS Polak boi się Wiewióra to wyobraźcie sobie jaki to jest wielki mistrz. Jak nie chce walczyć z szynszylem na 11 to Boxdel powinien zwakować pas i dodać że #!$%@? go to obchodzi bo mistrz wychodzi do wszystkich na Fame 3 Malczyński bronił pasa z Multipla a zdobył go przecież na 2 jak Polak wygra z wiewiórem to zamknę mordę i uznam go mistrzem Fame
#famemma
  • 4
@maxer1892: 3:2 dla parka - jeden odjęty punkt to 2:2 czyli remis.
Pytanie co wtedy z pasem i sztabką. Może jak w killerze, jedna sztabka dla Ciebie, druga dla mnie
Pytanie co wtedy z pasem i sztabką.


@wiii:
Co do pasa - pas nie należy i nigdy nie należał do federacji, to jest, a właściwie była własność Kasjo, więc teraz wszystko zależy od tego co będzie chciał z nim zrobić Parke
A sztabka - jak Parke nie odda, to pewnie wypłacą jej równowartość w gotówce Kasjuszowi, jeśli zmienią werdykt.
Mignęło mi gdzieś na twitterze że oprócz Kostry, Borka i Jankowiaka też Babiloński i Grabowski punktowali to na korzyść Kasjusza. Kacper Bartosiak dał remis. Moim zdaniem protest przejdzie.