Wpis z mikrobloga

Ale mnie ostatnimi czasy ostro #!$%@? to knurzysko. Podczas rozmowy w aucie uśmiecha się cynicznie i mówi, że "ja za prąd nie płacę" - no pewnie, płacą frajerzy bo mi się należy, podczas tej samej rozmowy #!$%@? o tym jak to jego kocopoły natchnione są przez Pana Jezusa i Matkę Boską, że jego trzeba słuchać. A ten frajer Kosmos siedzi z boku i zamiast powiedzieć jak mężczyzna CO TY #!$%@? KSIEK, ZEJDŹ NA ZIEMIĘ BO ZNOWU GDZIEŚ NAROBISZ TRZODY to jeszcze go utwierdza w tych megalomańskich bredniach. Róbcie tak dalej orbitery z Krzyżowej, hodujcie mu ego, karmcie je służalczością i bezkrytycznym głaskaniem po główce aż w końcu znowu zjedzie z drogi, może w jakiś przystanek pełen ludzi czekających na autobus albo wyskoczy za bramkę nie z kulachą tylko z nożem. I wtedy wszyscy w panice rzucicie się chować ku norom z których wypełźliście. HA TFU
#kononowicz
  • 15
@Kantarek: Kosmos robi to cynicznie.
Po prostu jego kanał solo robi 200-300 wyświetleń, knur nabija do 30 tys i więcej.
Na zasadzie, że złodziej krzyczy "łapać złodzieja" ekoludek wkleja te swoje elaboraty o hejcie, normalnych ludziach.
W środku zaś gnije do rozpuku, jego kocia morda ledwie powstrzymuje śmiech, a widać na niej jedynie cyniczny uśmieszek.
On jest tak samo cyniczny jak Czeczet u Najsztuba i Żakowskiego.
@Scybulko: Ech wiem Miras ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale są tacy którzy są w uniwersum wbrew swojej woli. Kargul, Nero, inni sąsiedzi, masa ludzi prowadzących biznesy, ciężko pracujących zwykłych osób które dla beki i sportu #!$%@?ł na przykład do skarbówki czy tam innego zusu.