Wpis z mikrobloga

#haxball #haxball3

Witam. Zakwalifikowaliście się do III Mistrzostw Wykopu HaxBall. Kilka kwestii informacyjnych:

1. Rozpiska par, meczy, opiekunów itd. pojawi się w środę około północy.

2. Każdy z użytkowników w sprawach związanych z turniejem musi używać tagu #haxball3 dlaczego, to wyjaśnię w środę.

3. Poniżej lista zakwalifikowanych, jest ona zamknięta, nie będzie kolejnych przyjęć.

4. W sumie 302 graczy :)

Pozdrawiam
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bodyload: z punktu widzenia serwisu to pewnie dobrze, że taki turniej przyciąga nowych użytkowników, ale z punktu widzenia gracza mi się to nie podoba, bo to ma być jednak zabawa dla Wykopków, a nie dla każdego PRO, który się odpowiednio wcześniej zarejestruje. ;p

@footix: już widzę przynajmniej dwie takie osoby, które w dodatku imo mają szanse powalczyć o czołowe miejsca. trochę szkoda, ale co zrobić.
  • Odpowiedz
@KisielBB: @noisy:

Mogę Was jeszcze dopisać, póki nie zacząłem tworzyć szablonu, potem będzie za późno.

http://haxball3.wykop.pl

@seann: Zdaję sobie z tego sprawę, ale przecież nie będę robił testów ze znajomości serwisu. :) Z drugiej strony, ktoś może stronę przeglądać, ale nie pisać komentarzy. Też wolałbym aby udział wzięło więcej aktywnych użytkowników.
  • Odpowiedz
@footix: co ja gadam... przecież byłem dopisany.. myślałem, że już były pierwsze mecze eliminacyjne. Eh... późno jest, sory za zamieszanie.
  • Odpowiedz
@footix: Jak będzie wyglądała walka wstępna w elminacjach? Czy tylko jeden mecz o być albo nie być czy kilka? Termin wraz z godziną będzie narzucony odgórnie i nie podlega dyskusji?
  • Odpowiedz
Dni i godziny meczów powinny być zrobione mniej więcej tak jak w lidze - do dyspozycji kilka dni, w ciągu których rywale ustalają między sobą dogodną porę rozgrywki. Dla wykopu mogłyby być np 2 dni, w ciągu których trzeba rozegrać mecz.
  • Odpowiedz
@brednyk:

Prawdopodobnie (bo może @footix coś zmieni) będzie tak, że będzie kilka rund eliminacji - przegrany w dwumeczu odpada. Dopiero we właściwym turnieju będą grupy i trochę mniej będzie liczyło się szczęście w losowaniu (ciężko raczej zrobić bardzo sprawiedliwie dla ponad 300 osób).

Bez wątpienia nie będzie narzuconej godziny rozegrania meczu, a jedynie ostateczny termin danej rundy - czyli będzie czas na to by się umówić i zagrać.
  • Odpowiedz