Wpis z mikrobloga

> czemu akurat cięcie? Rozumiem że nie chciałeś zginąć tylko zwrócić uwagę aby ktoś ci pomógł?

co to jest za pytanie? To jest pretensja, że się nie zabił, wyśmianie, czy podżeganie? Idź stąd jak najszybciej.


@factoryoffaith_ normalne pytanie zadał, którego nawet nie trzeba zadawać, bo nie dość, że koleś wrzuca to na wykop, to jeszcze widać na zdjęciu, że to tylko na pokaz.

Ja rozumiem, że ludzie mają problemy, ale to
  • Odpowiedz
po co się zabijać w polsce?

tak myślę, gdyby nie chciało mi się już żyć, to czy nie ciekawiej byłoby #!$%@?ć z buta do jakiejś południowej hiszpanii, tam możesz przynajmniej spać na plaży, #!$%@?ć jakiegoś owoca z drzewa, zatrudnić się na jakiejś uprawie pomarańczy czy ki #!$%@?, zdechnąć zawsze się zdąży, a jak ciąć żyły to o zachodzie słońca na brzegu, a nie w jakiejś smutnej spelunie


@krabczy to jest smutne,
  • Odpowiedz
świeżo po cięciu dodatkowej dziury


@turboziom teraz to już #!$%@?łeś. Nikt kto chce się zabić, nie robi sobie zdjęć "świeżo po cięciu, będzie na insta", bo zakłada że umrze, więc i tak na nic mu te zdjęcia. Znajdź sobie inny sposób do szukania atencji.
  • Odpowiedz
@turboziom: Będzie dobrze Miras. Trzymaj się. Znajdź kogoś przy kim będziesz szczęśliwy. Bóg zawsze znajdzie czas. Można też się samorealizować dopóki nie odbudujesz poczucia własnej wartości. Jesteś jeszcze młody, możesz dużo zdziałać.
  • Odpowiedz
@WalesakEuropejski: No akurat nie do końca. Targnięcie się na swoje życie przebiega fazowo. W skrócie: rozmyślanie, planowanie, wykonanie. W fazie planowania rozpatrujesz opcje odejścia, za i przeciw, poziom bólu i skuteczności, publicznie czy na uboczu, zostawienie listu pożegnalnego i w jakiej formie lub też nie. Więc wycieczka do Hiszpanii jak najbardziej wchodzi w grę. No chyba, że mamy do czynienia z wołaniem o zainteresowanie jak tutaj, wtedy ma to formę
  • Odpowiedz
@turboziom: To oczywiste, że chciałeś uwagi. Dlatego nie zostawiłeś listu pożegnalnego. Zwłaszcza, że nie wiesz z kim i dlaczego miałbyś się żegnać. Słowa byś nie napisał. Przestań #!$%@? chlać! To jest przyczyna i twój problem. Zgłoś się na odwyk, zamknięty. 3 miesiące i jak się postarasz, to będziesz nowym człowiekiem.
  • Odpowiedz