Wpis z mikrobloga

#sluchajs, czyli słuchaj i zgarniaj hajs (50zł)
#rozdajo #pieniadze

AWM - Tany, tany: https://www.youtube.com/watch?v=nwxWUKi2Xvg

Nigdy nie śpiewałem, więc żeby jakkolwiek się nauczyć założyłem jednoosobowy zespół garażowo-punkowy. "Tany, tany" to pierwszy tekst, jaki w w życiu napisałem, zaśpiewałem, nagrałem i opublikowałem (to w nagraniu to drugie podejście).

Rozdajo:
Posłuchaj, zostaw plusa i zrób jedną z tych rzeczy (możesz też wszystkie, jeśli chcesz): zaobserwuj tag #bzdr i/lub mój profil, roześlij znajomym lub wrzuć na FB, zasubskrybuj kanał YT i w ogóle, słowem: pomóż w promocji, a ja 25 maja 2021 wylosuję jedną osobę, której przeleję 50zł (lub przeznaczę na wskazany cel).

Obserwuj:
#sluchajs - miejsce, gdzie płacę za słuchanie muzyki (czasem symbolicznie, a czasem... mniej symbolicznie)
#bzdr - miejsce, gdzie publikuję wszystko, co robię (również muzykę, za słuchanie której nie płacę, bo nie mam tyle pieniędzy)
Kanał na YT

  • 8
@Catmmando

Podeślij w wiadomości numer konta i dane do przelewu (nie potrzebuję pełnych danych, powinno wystarczyć samo imię czy tam inicjały - ewentualnie wskaż jakiś cel, na który ma pójść twoja wygrana).

Obserwuj #bzdr - może jeszcze kiedyś coś wpadnie, a jak już będziesz miał pieniądze na koncie, to możesz pochwalić na mirko, że jestem słowny ( ͡° ͜ʖ ͡°)