Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:00, Wtorek, 18 maja 2021. Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana. Słońce wstało dziś o 04:37. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:49. Ciemna noc zapadnie o 22:47, ale gwiazd można wypatrywać od 21:36.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @Mosiondz: @lenythenub:
@Jurgen_Van_Beethoven:

Siema. Zimno. Leje od wczoraj całą dobę, ma padać jeszcze do piątku czy soboty, wtf. Dzisiaj zasypujemy wodną robotę, gdzie jeździmy drugi tydzień. Jutro
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Coś się chyba ruszyło w tym świecie, bo zadzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowę o pracę. Miło. Dzisiaj w domu nic nie robie, narobiłam się wczoraj xD

Smacznego śniadania i pysznej kawusi. Niebieski ostatnio zgarnął dwie, ja zamówiłam trzecią, będzie pite ( ͡°
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @shitty_support: @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @buczubuczu @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @mobutu2: @Hansim33: @zeMadafaka: @TheBloody: @lenythenub: @joolekk: i reszta ()

Dzień dobry!

Właśnie przekroczyłem 4000 minut spędzonych nad magisterką. Mam napisane 78 stron. Do pełni szczęścia zostało mi