Wpis z mikrobloga

@lastro: widze że Ty wkleiłeś to. Gość jest autorytetem bo komentuje walki w boksie od 30 lat od Igrzysk olimpijskich w Barcelonie 92' także jak on mówi że Kasjo wygrał to tak jest. Właśnie pisałem pare postów w niedzielę po gali, że trzeba poczekać na ocenę Kostyry no i mamy ją. Czyli tak świeżo po walce dobrze nam sie wydawało czy tam włodarzom, że to niesłuszny werdykt a Boxdel już przeprosił
@lastro: Przecież ten typ odleciał do swiata o jakim nie masz pojęcia krąży gdzieś do okoła saturna. Jak parke przegrał pierwszą drugą i trzecią rundę? On ta samą walkę oglądał czy mu sie #!$%@?ło z walką z Polakiem. Gdzie ten typ widział więcej celnych ciosów Kasjusza. Gdy policzysz ciosy wychodzi 48-46 dla normana, rundowo 4-1 albo 3-1-1. Ten kostyra mu zaraz orzechy zdupy #!$%@? tak głęboko zanurkował głębiej niż gała w
@tomekthemessenger: Przecież Kostyra od dawna gada mnóstwo głupot.
Do tego gość jest hipokrytą, najpierw gadał że promuje nie patologie (mając na myśli fame MMA) a kilka miesięcy później robi wywiady z Kasjuszem.
Gość myśli tylko o wyświetleniach i jest strasznym atencjuszem a że wywiady z Kasjem robiły po 500 tys wyświetleń to w życiu by nie powiedział, że ten przegrał.
To, że ktoś siedzi w tym sporcie 40 lat to nie
może moja ocena dla Kasjusza taka pozytywna jest bo spodziewałem się że dostanie #!$%@? i tu wiesz widzisz że chłop se radzi bardzo dobrze, czyli może na takiej zasadzie moja ocena jest że wygrał. To tak jak jakiś słabeusz w piłke nozną z Hiszpanią gra i jest 0-0 do 80-tej minuty to krytyka jest Hiszpanów a o ich przeciwniku mówi się że super mecz grają. A jakby tak zasłonić nacje i obiektywnie