Wpis z mikrobloga

jak #car4vip powiedział, że wyśle komputer, to wyśle i nie trzeba, mu o tym, co miesiąc przypominać. Komputer zamówiony w listopadzie i cyk, dostawa już w maju :D
Memy o Kanale Sueskim, bawiły mnie, do póki nie dowiedziałem się, że utknąłem również tam mój mini.. No dobra, dalej mnie bawiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy okazji, pozdrawiam foliarzy piszących pod tym tagiem o swoich majakach. W których widzą piramidy i karuzele
Opipramoli_dihydrochloridum - jak #car4vip powiedział, że wyśle komputer, to wyśle i ...

źródło: comment_1621282891KiqypeXhxhmrfGUKqFhajt.jpg

Pobierz
  • 18
@Opipramoli_dihydrochloridum: Żeby dostać status firma na allegro musisz potwierdzić jej prowadzenie odpowiednimi dokumentami, ale nikt ci nie każe weryfikować stanu twojego zaplecza towarowego. Skończ #!$%@?ć, bo nie masz pojęcia w temacie. Edit: Jak zaczniesz sprzedawać pod nazwą MediaMarkt i ich logiem, to skończysz z dużym rachunkiem za wykorzystywanie zarejestrowanego znaku towarowego.
@Sharrrki: dałeś się nabrać na przekręcona nazwę firmy, słabo ale tak się robi przekręty na Allegro. Tzn tak by można było robić, gdyby nie dodatkowe weryfikacje Allegro. Nie wiem czym handlujesz ale pewnie masz kilka zer mniej w obrotach niż ktoś kto handluje sprzętem Apple, tak wiec nie wiem kto tu pierodli ale na pewno nie ja
dałeś się nabrać na przekręcona nazwę firmy, słabo ale tak się robi przekręty na Allegro. Tzn tak by można było robić, gdyby nie dodatkowe weryfikacje Allegro. Nie wiem czy handlujesz ale pewnie masz kilka zer mniej w obrotach niż ktoś kto handluje sprzętem Apple, tak wiec nie wiem kto tu pierodli ale na pewno nie ja


@Opipramoli_dihydrochloridum: Chcesz nazwać firmę "mediamark" i wykorzystywać znak towarowy należący do "mediamarkt" ale się #!$%@?