Wpis z mikrobloga

@Kardam: kupiłem w zeszłe lato te Nexeny do auta różowej i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ( ͡° ͜ʖ ͡°) W żadnych warunkach jeszcze nie zauważyłem, żeby czegoś im brakowało, a zimą mam wrażenie, że dawały radę lepiej niż moje zimowe Fuldy z tego samego rocznika.
  • Odpowiedz
@Kardam: Ja tam zamówiłem całoroczne goodyeary gen-3. W większości testów wychodzą top jako top 1-2, a są tańsze od michelin.

Uważam, że skoro oszczędzamy na oponach to nie róbmy tego dwukrotnie. Opony nie-premium ZAWSZE będą gorsze
  • Odpowiedz
@Kardam: nexeny ludzie widzę że wszędzie polecają, co do dębic to się nie wypowiem ale ponoć navigator 2 był dość dobrą oponą a 3 jest jeszcze poprawiona, ale raczej mało ludzi je zakłada bo woli chinola

Dołóż trochę i kup Nokian Seasonproof


@perun79: różnica między nexenem a nokianem to 350-500 zł zależnie od sklepu, to nie jest mało
nie twierdzę że się nie opłaca bo sam mam nokiany
  • Odpowiedz
nie twierdzę że się nie opłaca bo sam mam nokiany ale nie ma co opa na siłę namawiać


@Pangia: Ja twierdzę, że opony powinno się kupować najlepsze jakie się da, bo jest to jeden element auta, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo. Nawet jak hamulce i silnik masz słabe, to opony zawsze cię podratują przy nagłym manewrze.
  • Odpowiedz
@brylek: Latem dobrze klei drogi, nie buczy. Jesienią gdy sporo wody na drodze również ok, przez koleiny z wodą przechodzi całkiem fajnie, jeśli chodzi o zimę jest tak jak myślałem, coś pomiędzy letnią a zimową ale bliżej zimowej- niestety miałem okazje tylko raz przejechać się po zaśnieżonej i śliskiej drodze wiec odezwij się za tydzień albo dwa jak dopada śniegu :D ogólnie jestem zadowolony z zakupu ale teraz z perspektywy
  • Odpowiedz
@WojtekN47: zamawiam dzisiaj także sam sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) wezmę Dębicę albo Nexeny. Dębica nie gwiżdże na mokrym? Śmigałeś z prędkościami ok. 140km/h?
  • Odpowiedz