Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Loperamid: miałem wątpliwą przyjemność pracować z brytyjskim absolwenta pięknie wyposażonego Aston University. Kierunek technologia chemiczna. Nie potrafił miareczkować. Tyle mam do powiedzenia. Sam studiowałem w Polsce i nie mam żadnych kompleksów, a moje lab wyglądało bardzo podobnie.
  • Odpowiedz
@Dominik80: Nie rozumiem skąd się bierze ten jad na polskie uczelnie xD Przecież to nie jest tajemnica ze mamy mniej hajsu niż uk czy USA, natomiast tez miałem przyjemność pracować z Erasmusem to trzeba było mu tłumaczyć co to są jony
  • Odpowiedz
  • 0
@Dominik80 bo ogólnie od analizy chemicznej na studiach w UK się powoli odchodzi, jest większy nacisk na zaawansowane techniki na ostatnich latach studiów, bo jest bardzo silny trend na automatyzacjé w tej dziedzinie. Ach i zapomniałbym dodać że większość brytyjskich studentów to mimo wszystko ludzie dosyć głupsi w porównaniu do np studentów z Europy Wschodu czy Azjatów. Co więcej Aston to taki odpowiednik politechniki lubelskiej, nie wymagamy zbyt dużo od nich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Iknsg: zaliczenia za prezentacje w powerpoincie, zajęcia dla ludzi nie mówiących prawie po angielsku, naciski, żeby nie było broń Boże jakiejkolwiek dyskryminacji z zawieszaniem prowadzących z byle powodu, biedny zestresowani studenci muszący zdawać jakiś egzamin w tym stresującym świecie... Takie rzeczy się dzieją niestety dość powszechnie. Wiedza ogólna zerowa. Czy Niemcy są w Europie? To pytanie dziewczyny w okolicach 20tki gdy wysyłałem list...

Nie jestem jednostka wybitną, ale na serio czasami
  • Odpowiedz