Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@windows95: jak jesteś samotny to może i się jakoś uda utrzymać taką ściemę, ale inaczej de facto musisz się do Czech przeprowadzić. Nie zapominaj, że polskie urzędy potrafią robić kontrole nawet na podstawie zdjęć z Facebook. Będą mieli dowody poszlakowe + np rejestry z BTS twojej komórki firmowej i jesteś w dupie. W każdym razie każdego takiego gagatka będę osobiście zgłaszał. Nie po to płacę podatki, żeby jakiś oszust korzystał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie zapominaj, że polskie urzędy potrafią robić kontrole nawet na podstawie zdjęć z Facebook. Będą mieli dowody poszlakowe + np rejestry z BTS twojej komórki firmowej i jesteś w dupie.


@ZimnyLech90: Polskie władze mogą mi naskoczyć, jeżeli siedzę niezameldowany w Polsce, posługuję się zagraniczną komórką i mam samochód na zagranicznych numerach, nawet jeżeli codziennie wrzucam foteczki na fejsa i instagrama. Możesz mieć firmę w Czechach czy Luksemburgu a przebywać w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BDLK_IMPRTR: Nie masz żadnego mieszkania, ani nieruchomości w Polsce, nie przebywasz w Polsce tych 183 dni? Bo jak przebywasz więcej niż 183 dni to jesteś zwyczajnym oszustem i przestępcom podatkowym.
  • Odpowiedz
Bo jak przebywasz więcej niż 183 dni to jesteś zwyczajnym oszustem i przestępcom podatkowym.


@ZimnyLech90: Sam jesteś przestępcom analfabeto xD patriota, który nie zna nawet podstaw własnego języka.

Czasem przebywam nawet więcej niż 183 dni bo mogę. Płacę podatki w Unii i przebywam w Unii, a nieruchomości możesz kupować gdziekolwiek i wcale nie musisz płacić podatków wszędzie gdzie te nieruchomości masz.
  • Odpowiedz
@ZimnyLech90: centrum interesów życiowych to złożone pojęcie, ale faktycznie można być w delegacji firmowej dłużej niż pół roku, a CIŻ mieć w innym kraju z powodu rodziny, meldunku i tysiąca innych spraw.
  • Odpowiedz