Wpis z mikrobloga

@zetzet:
No to w zasadzie prawda.
Dlatego nie mam potrzeby brać kredytu, ani mieć dzieci. Nie chcę by z partnerem trzymało mnie głównie to w późniejszych latach. ʕʔ

Oczywiście z własnych przekonań głownie tego nie chcę.
Ale śmieszy mnie wytykanie przez dzietnych z kredytem mi, ze to ja jestem przegryw.
  • Odpowiedz
@Wiejski_Druid: Prawdziwy przegryw przynajmniehj to wie, że #!$%@? w tej sytuacji osiągnie i że nawet z wielką łąską i obrzydzeniem polkojulkokaryny co najwyżej by betabankomatem został(albo i nawet nie bo niegodzien przeruchanej ksiezniczki). A marzenia o szczęściu to se każdy może mieć. Przegryw przynajmniej wie, że ich realizacja jest w praktyce raczej nierealna.
  • Odpowiedz
@Czeslaw_i_-92: xd
Przegrowowe wahadło

Wybrałem samotność bo nie jestem głupi
Kontra
Nie mam wpływu na swoją sytuację, przegrałem na loterii genetycznej

Możesz oszukiwać nas, ale jeśli oszukujesz samego siebie to prawie mi ciebie żal
  • Odpowiedz
@zetzet:
Mnie też zawsze rozwalały te teksty w stylu "trzeba się ustatkować, trzeba mieć dzieci, jak DOROSŁY, POWAŻNY człowiek", "nie dojrzałeś jeszcze do dzieci" itp. gdzie to dojrzenie polega na byciu mentalnym dziadem uwikłanym w wychowywanie dzieci czego się szczerze nienawidzi, narzekanie na żonę z którą Cię niewiele łączy i ogólnopojęte zdziadzienie. Walę taką dorosłość. Ja sobie wybrałem równie "niedojrzałą" partnerkę co ja, która też nie chce nigdy bombelków, szkaluje papieża,
Zgrywajac_twardziela - @zetzet: 
Mnie też zawsze rozwalały te teksty w stylu "trzeba...

źródło: comment_1621232610JjUP9qm0BOLze1X4tuqNNe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz