Wpis z mikrobloga

Mirki z IT i #programista15k, dostałem ofertę pracy w innym kraju UE płatne w euro mniej więcej tyle samo ile mam teraz w PLN. Chciałem więcej, ale niestety to startup i na więcej ich nie stać. W mojej firmie obecnej jest więcej benefitów, słuzbowy mac itd a tam tego nie ma. Moja firma to software house a tam byłbym zaangażowany tylko w jeden projekt. Co byście zrobili? Wydaje mi się, że idzie inflacja i zarobki w euro to lepszy pomysł, co myslicie? #programowanie
  • 6
@ehhhh: wystarczy 4x zmienić o 20% żeby mieć ponad 100% to po pierwsze a po drugie czasem uda się więcej niż 30.(jako zmiana bez szału a czasem Jackpot 100%+) Ja jestem za częstymi zmianami byle żeby było gdzieś te 20%+. Pracowałem 6-8 firmach i mam niej lat expa niż firm na koncie. Jebnolem ponad 1000% wzrostu względem 1 firmy. Wiadomo exp nabijal się dostawałem coraz więcej etc itd. Nigdy nie dostałem
@h1shc0d3: chodziło mi bardziej o to, że ja na przykład zwracam uwage wcześniej na to jakie technologie sa używane, czy jest duzo legacy, jak duży jest zespół, czy jest tam jakiś mentoring (jestem juniorem). dopiero jak wszystkie te czynniki są spełnione (a to sie w sumie dość rzadko zdarza) to zastanawiam sie nad hajsem