Wpis z mikrobloga

Tez macie wrazenie ze ac valhalla jest slaba? Pogralem troche i owszem grafika ladna, rozbudowana gra ale swiat jakis taki nie ciekawy biedny..klimat jakos mi nie podszedł. Odyssey skonczylem i mi sie bardziej podobala za to na valhalli sie zawiodlem i chyba sprzedam.. Natomiast kusi mnie origins wlasnie tym swoim ciekawym egipskim swiatem co myslicie warto nadrobic origins jesli nigdy nie gralem? Mam straszna ochote go ograc #xbox #ps4 #valhalla #ac #assassinscreed #origins #assassinscreedvalhalla #assasinscreedorigins #konsole #gry #xboxonex #odyssey
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@needer:
I tak i nie. Z tych nowych asasynow podeszła mi najbardziej ale cierpi na przypadłość charakterystyczną dla każdej gry z tej nowej serii: aktywności jest po prostu za dużo i nawet jeśli niektóre są ciekawe to toną w masie przeciętnych lub słabych.
  • Odpowiedz
@needer: Mi się bardzo podobał assasin tak do 3 części, potem black flag szybko odpadłem a w origins jeszcze szybciej. Jak Ci się setting podoba to na pewno lepiej niż nie, jest masa ludzi którzy łykają asasynów jeden po drugim - wiem bo miałem sporo części które sprzedałem i chetnych było masa
  • Odpowiedz
@needer: ilu graczy, tyle opinii. Jako twardogłowa konserwa uważam, że AC skończyło się na kill em all, a raczej na trzeciej części (AC 3). Mimo to w valhalle grało mi się bardzo dobrze. Może to wynikać z tego, że po prostu w oddysey i origin prawie nie grałem przez co nie jestem przesycony.
  • Odpowiedz
@needer: Origins splatynowałem i grało mi się bardzo przyjemnie, w odyssey wszystkiego było więcej, bardziej i dłużej, nie ukończyłem nawet fabuły i gra stoi na półce. W valhallę na razie nie będę grał na pewno.
  • Odpowiedz
@needer: IMO Origins lepszy od Odyssey. W Valhallę jeszcze nie grałem ale liczę na petardę. Dla mnie historycznie Wikingowie>Egipt>Grecja, i mam nadzieję, że w grach też będzie Valhalla>Origins>Odyssey
  • Odpowiedz
Ma ktos jakies dobre ustawienja hdr do origins? Tam sa dwa paski do ustawienia i nie wiem jak dac by uzyskac jak najlepszy efekt
  • Odpowiedz