Wpis z mikrobloga

Wersja ocenzurowana bo jakiś programista do spółki z modkiem mają zły dzień i nie łapią sarkazmu.

@WilhelmNeuropek: @graf_zero: A potem szok i niedowierzanie że te ś... śmiom śmieć nie głosować tak jak my chcemy ¯_(ツ)_/¯

@MKULTRA: No to wyjadą na zachód świadczyć swoje niezastąpione usługi i płacić wyższe podatki na dzieci Achmeda a p0lki, bombelki i seby niech z drewna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: jestem na b2b i boli mnie nie to, że zwiększają podatki, ale to, że tę kasę zamiast sensownie zainwestować - w usługi publiczne, nfz, oze , infrastrukturę, czy podniesienie poziomu jakichkolwiek innych usług - to rozwalają ją na socjal, który nie przynosi żadnych korzyści tylko spadek przedsiębiorczości u ludzi i niestety, jeśli ktoś nie pracuje i dostaje kasę za nic to ktoś inny musi pracować więcej, żeby zarobić na siebie
  • Odpowiedz
@luke_w: To teraz zastanów się czemu zarabiając dwukrotność średniej i płacąc marne grosze w podatkach infrastruktura i sektor usług publicznych leży i kwiczy trzymany jedynie przez trytki kupione z unijnej kroplówki. "Elity" od 30 lat transferują kapitał od zwykłych ludzi do własnej kieszeni poprzez jeden z najbardziej regresywnych systemów podatkowych w Europie. Szczerze to sam jestem zdziwiony że populiści typu PiS doszli do władzy tak późno.

Zwykły Kowalski na śmieciówce w
  • Odpowiedz
@luke_w:

płącę marnę grosze? 60-70% z mojej pensji realnie wydawane jest na podatki, najpierw przez zus i podatek dochodowy + vat, a potem przez zakupy czegokolwiek, które mają w sobie kolejne podatki. to ja mam się utrzymać za 30% siły nabywczej, a państwo z moich wypracowanych 70% nie potrafi? żartujesz? :D

Pokaż mi kraj w europie bez VATu, ubezpieczenia, akcyzy, itd. gdzie zarabiając dwie średnie krajowe płacisz od tego 19%

mając
  • Odpowiedz