Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia

Mam taką zasadę, że jak w grupie słyszę, że większość osób mówi na jakiś wspólny temat, zadaje sobie pytanie, o czym innym nie mówią, mówiąc na ten temat.

Mam wrażenie, że to właśnie się dzieje teraz w przestrzeni publicznej:

- LGBT
- Koronawirus
- Nowy ład

Jak uważacie, o czym innym się nie mówi, od czego odwraca się naszą uwagę, wprowadzając te tematy?

Inflacja? Brak rozwoju gospodarki? Regres prac badawczych, naukowych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
@welin: ja mam taką refleksję, że chodzi o tematy ciągnące się od 90 roku, roszadę przy okrągłym stole i fakt, że polegała ona na tym, że ojcowie komuniście zamienili się władzą z synami komunistów i mamy kontynuację rządów czerwonych, którzy dla niepoznaki, nazwali się "prawcią".
  • Odpowiedz
@welin: ehhh, napisałem kilkanaście swoim przemyśleń na ten temat, ale właśnie je skasowałem.

Wiesz co sobie pomyślałem?

Szkoda se #!$%@? strzępić język. ; /

Czym różnimy się od nich? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mirkowy_Annon: niczym, i o to chodzi. Albo porywasz tłumy do buntu albo kisisz w sobie całe nerwy a potem umierasz na zawał mając 40 lat. Można chyba tylko odciąć się emocjonalnie i po prostu olać jak wszyscy albo wyjechać. Nie wiem co gorsze
  • Odpowiedz
wyjechać


@welin: Gdzie?

Dziesięć lat poświęciłem na to, żeby #!$%@? otworzyć i rozwinąć w tym kraju kilka miejsc. Co zrobię? Zabiorę je ze sobą? Sprzedam? Ja #!$%@?.

Gołębiowski sprzedał hotele, chłopak który kupił Poniatowskiego wychuśtał się w sali plenarnej nowego hotelu za 30 baniek, co ten kraj robi z ludźmi, co on robi ze mną? No żesz #!$%@? ja #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz