Wpis z mikrobloga

@valdman: RG351M jak kolega wyżej napisał ma metalową obudowę i wbudowane WiFi. RG351P ma plastikową obudowę a jak się chce WiFi trzeba wpiąć przez port usb-c z przejściówką na zwykłe usb.
Polecam filmik z porównaniem konsol. RG351P/M jest idealna do gier GBA, bo ma identyczne proporcje ekranu. Na dodatek jest większy i ma podświetlenie w porównaniu do oryginału. Jako że gba było kompatybilne z gbc, to gry z gbc i gb
@Michalski06: bardzo dziękuję za wyczerpującą odp.
chyba zrobię podobnie jak Ty, zamówię konsolkę + dodatkowy zestaw, szkoda tylko, że z chin, trochę czekania i ryzyko celne.
orientujesz się, czy tutaj też będzie w zał. karta sd już z grami?
podobno można już na tej konsolce odpalić emu amigi.
@valdman: karta jest 64gb, za dopłatą 26 i pół złotego jest 128gb. Nie wiem czy będą wgrane gry (z łamanego angielskiego w aukcji można wywnioskować, że na 64gb karcie może być wgrane 2000 gier, a na 128gb 14000 gier) aczkolwiek ja i tak wgram swoje gry. Jeżeli będą, to pewnie większość z nesa, jakieś powtórki itp. Pamiętaj na obu aukcjach odebrać kupon. Razem kilkanaście złotych upustu jest. Poważnie się zastanawiam nad
@valdman: Z taką aukcją "dopłacającą" miałem do czynienia jak dostałem zwrot środków za przedmiot który nie dotarł w wymaganym czasie i myślałem, że nie dojdzie. A potem okazało się, że jednak przyszedł z opóźnieniem. Trzeba zapytać za co dopłata (jakieś złe przewalutowanie?). Albo może za mało faktycznie wysłałeś, mimo automatyzacji przelewu. Jeżeli nie, to bym raczej rezygnował z zakupu.
Na razie kupiłem sobie telefonik, ale chyba wybiorę klasycznie gameboyowego RG351V. Gry
@valdman: Właśnie mi przyszedł biały RG351P. Wersja V wiała nostalgią, ale czytałem, że przyciski R1, L1, R2, L2 są niewygodne i faktycznie przykładając ręce do gameboya średnio mi się widziały. Ale ogólnie wygląda spoko. Trochę się pobawię w wgrywanie nowego oprogramowania. Gościu z yt z tego filmiku wyżej robi poradniki to powinno być ok. A ta dodatkowa opłata o której pisałeś to mógł być vat który od niedawna dodają do zamówień