Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE FAME MMA 10

Bamber vs No name (2tyg przygotowań) Niech ten Amber lepiej #!$%@? z tej federacji bo poskładał go chłop mając 2 tyg przygotowań a bamber śmietnik jeździł po całym świecie uczyć się od najlepszych i tak dostał #!$%@?. Kreował się na największego sportowca w federacji a po 1 rundzie już brakowało tlenu. Tfu!

Mikołaj Gala vs Śmieszek Walki nie oglądałem ale sentyment był dla tego chłopa który wyszedł do walki pod soundtrack z metina. Przypomniały mi się czasy na Candii kiedy wstawałem o 5 rano na spota aby dropnac riba. Cieszę się że wygrał.

Lupa vs Arab
No to tak: osoby które stawiały na lupę są upośledzone. Toć nawet głowonóg wiedział że arab go poskłada w parterze i wygra bez większych problemów. Lupa to tam się nadaje do farmazoniarzy i cepeliarzy typu ferrari anal. Arab tam ładnie wyjaśnia tych pseudosportowców i liczę że nastąpi niedługo weryfikacja następnych #!$%@?.

Ferrari vs Haribo
Typowa walka na podbicie rekordu dla Multipli. Dali mu jakiegoś oskarka co jest znany tylko z tego że jest bratem Gąsiewskiej. Walki nie oglądałem ale z tego co słyszałem nie #!$%@?ł go do krwi itd. Walka ta otwiera drogę Ferrariemu do walki z ćpunem Analem. Haribo pewnie dostanie walkę z jakimś tiktokerem czy coś. Gość jest dla mnie neutralny.

Anal vs Pająk
No przyznaje ze Anal coś tam dominował w stójce #!$%@?ł się w tego pająka jak dzik w paśnik. Niestety ujemny iloraz inteligencji Anala spowodował to że #!$%@?ł głowę pomiędzy pająka a ten bez problemu go udusił. Tfu na niego i niech #!$%@? do innych federacji żeby dobić 10 porażek. Pająk pewnie zostanie #!$%@? bo nie jest zbyt konfliktowy i medialny.

Tancula vs Muran
Jedna z najlepszych walk w historii fame. Tancula okłada Matiego ciosem a tamten się cieszy z #!$%@? morda. 3 runda zdecydowanie dla Murana i gdyby była 4 to pewnie Arunia by zemdlał w oktagonie. Radość Jacka bezcenna. Widok Tanculi pod tlenem w towarzystwie ratowników mówi wszystko. Pewnie po powrocie ze szpitala gdy Aron wejdzie na chatę to zobaczy skrzynkę gdzie już będzie 10 pozwów od kochanej rodziny Muranskich. Kto uważa że tancula jest zwycięzca niech się #!$%@? w łeb. Na miejscu Tanculi spaliłbym się ze wstydu.

Polak vs Malczynski
Elegancko że Polak znokautował. Niech Ci Malczynscy #!$%@?ą. Kanał upada i pasy odebrane. Kreował się Bocian na megafigjtera a #!$%@?ł go niziutki Polak który trenuje z jakimś Czeczenem. Upadek Malczynskich jest blisko. Polak obsrany walki z wiewiórem choć to czysta ustaweczka bo wrzucil wiewiór zdjęcie z gratulacjami dla syna beatris. Pewnie będzie niedługo trylogia z ferrarka. Progres Polańskiego dość widoczny. Ile można to oglądać? Tfu!

Linkiewicz vs Szpilka
Nudna walka, oczywiście wygrała linkiewicz ponieważ jest twarzą federacji i trzeba ją promować jako wzór dla nastolatek. Wynik walki z góry przesadzony. Neutralne zdanie na ten temat. Choć i tak że typiara która zasłynęła ze #!$%@?ła się z murzynami i jej nagrania są na pH jest autorytetem nastolatek jest dość smutne.

Nykiel vs Dubiel
Kibicowałem młodemu choć Dubiel miał przewagę warunków fizycznych. Taka sobie walka żeby wyjść na szluga lub zajarać bongo. Nie mogę to uwierzyć że te No name mają łącznie 2 miliony obserwujących. Ani to dymogenne ani charyzmatyczne. Tfu na nich!

KASJO VS PARKE
Walka dosyć ciekawa, Parkę często chował głowę pomiędzy rekawicami kasjo i dochodziły te podbrodkowe pomiędzy rękawice Zula. I tak szacun dla Kasjo że dał radę z zawodowcem wytrzymać 5 rund gdzie te sidy bambry pewnie by oddychały wiatrakami lub zzygaly się w ringu ze zmęczenia. Ten minusowy punkt bez znaczenia bo i tak każdy obiektywny widz widział jak to wyglądało. Parkę zrobił go sposobem a Kasjuszowi po 3 rundzie już padała psycha że irlandzczyk ciągle schodzi do półdystansu. Parke zasłużenie wygrywa.

WYDARZENIA
Koncerty - Utylizacja

Zachowanie BOXDELA i GOLI po walce wieczoru

Według mnie BOXDEL z gola postawili około 5 milionów złotych na zwycięstwo Kasjo. Widać było płacz na twarzy BOXDELA po niekorzystnym werdykcie. Gola #!$%@? ze posłuchał się przyjaciela i teraz zamiast zalewać mustanga gdzie zalewać deawoo lanos z LPG. Zachowanie #!$%@? i nieprofesjonalne. Chcą się kreować na poważna federację a wchodzi złodziej i mówi że #!$%@? mnie obchodzi i zrobi wszystko żeby decyzja była na zwycięstwo Zula. Betklik fajnie zarobił na pseudowłodarzach. Rozpara pewnie ta już planuje #!$%@? dwóch azbestow z zarządu oraz wykupienie ich udziałów. Tfu na tą propogandową federację i jeśli ktoś kupuje PPV to niech się lepiej zastanowi dwa razy.

PODZIĘKOWANIA
Dziękuję włodarzom strony darmowa telewizja. xyz za fantastyczna pracę podczas transmisji. Zero lagów zero opóźnień. Administratorzy wykonali fantastyczna pracę i cieszę się że umożliwili prawdziwym koneserom Oglądanie gali bez większych problemów. Gratis to uczciwa cena.
#famemma
  • 11
@TomciuZwD: Fajna historia, ale Kasjo w wywiadzie sam powiedzial, ze to Pasternak krzyczal ze bedzie protest i boxdel z gola maja to powiedziec. A to że szczycisz się tym że kogoś okradłeś, wróci do ciebie.
@RafDan: Toć to fermenciarze #!$%@?. Ja tam żadnemu z nich nie wierzę i takie jest moje zdanie. Kupowanie ppv to temat rzeka i pewnie ty i ja nie mamy zbytnio czasu rozpisywać się na ten temat. Wyraziłem swoją opinię i ty możesz mieć inną więc lajcik ( ͡° ͜ʖ ͡°)