Wpis z mikrobloga

Moje podsumowanie #famemma 10
Zacznę od dupy strony czyli od #boxdel i ogólnie włodarzy, zachowanie poniżej poziomu, jak to mówią Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy... No i ogólnie bardzo smuci mnie fakt że już wszyscy zapomnieli o zakładzie i o tym że miało być płacone 100k zł na cele charytatywne, Bombel znów zrobił ludzi w ciula.

Michał Gała - Mikołaj Śmieszek -
Myślałem że gorzej będzie to wygladać, ale hit to i tak wypowiedź rudego po walce. Ómar dziadek <2 sekund później> zapraszam na serwer metina haha

Dawid Ambro Ambroziak - Piotr Miejski Drwal Szczurek-
No i co? I warunki fizyczne nie grają roli? Typ nim rzucał jak workiem z ziemniakami, nawet jakby Ambro był dużo lepszy technicznie a był, to nie miał szans z jego siła.

3. Łukasz Lupa - Gabriel Arab -
Ładna bitka, Lupa całkiem nieźle sie zaprezentował, jest głupi, ale charakteru mu odmówić nie można, chcę go na Fame bo się nie boi bić i wyzwać. Arab nic nadzwyczajnego nie pokazał.

4. Amadeusz "Ferrari" Roślik - Mateusz 'Haribo' Gąsiewski-
Lekki śmiech na sali, Farmazon prawie przegrał :D A te ciosy rozpaczy rękami beka...ale nie można powiedzieć, najbardziej "ułożona" walka w jego wykonaniu, co generalnie wyszło tak że gorzej walczył lol.

5. Piotr Pająk - Alan Alanik Kwieciński-
Dobra bitka, nie na taką gakę

6. Mateusz Muran Murański - Arkadiusz Tańcula -
Tu myślałem że inaczej to będzie wyglądać, Muran sie okazało ze ma twardy łeb, pozytywnie zaskoczył..ale Tańcula taki sportowiec ale ledwo żył, iech chłop robi cardio czy coś. Oni myślą że na takim poziomie najważniejsze są sparingi i treningi walk..Co ja co, ale beka była że wygrany na noszach wynoszony.

7. Marta Linkimaster Linkiewicz - Kamila Kamiszka Wybrańczyk
- tu też szok, myślałem ze będzie pewłna dominacja, a tu proszę, szok

8. Dawid Malczyński - Adrian Polak Polański -
Tak cos czułem, ale i tak Polak mimo ze zrobił pozywtne wrażenie na walce, wszystko zniszcył po tym jak wszedł Wiewióka i obsrał zbroje hahah Super mistrz co boi się jakiegoś innego typa i jeszcze mu mówi ze musi zasłużyć :D :D To on ostatnią walkę "wygrał" na deskach. On jest chyba oficjalnie największym idiotą tam.

9. Marcin Dubiel - Cezary Czaro Nykiel -
tak jak ktoś mówił, walka starszego brata z młodszym...

Kasjusz Don Kasjo Życiński - Norman Parke -
było wyrównanie, nie jestem sędzią nie znam sie tak dokładnie więc nie będę się kłócił o wynik, ale mimo wszystko trzeba przyznać ze Don Kasia dobrze się zaprezentował, typ walczył ze zawodowcem.

Ogólnie dobra gala, a ten patent jak Parke odbierał sztabkę i ten motyw z oblaniem złota WOW.

#dubiel #donkasjo #amadeuszferrari #linkiewicz #muranski #beatris #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
@Hejtel: Lupa do #!$%@?, kasti dalej czeka w kolejce a #!$%@? tego przyglupiego kotleta. Polak akurat śmieszne co zrobił z pasem, wiewior mocno porobiony rączki i buzia latały aż miło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz