Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sentox: Kurcze trochę mam dylemat bo pierwsze mam też 50/50 po drugie nawet jeśli Eula wpadnie to w sumie żadnego claymora porządnego dla niej nie mam no chyba że ten z battlepassa. A po drugie te 4* to w sumie mogę wishowac tylko dla Xingqiu bo mam go na C5 i często mi supportuje. Beidou mam C6 a tej z gitarą mimo że C2 mam to jakoś nie używam albo nie
Jeśli nie czujecie potrzeby mieć nowego dpsa albo eula nie wpada w wasz gust, możecie pominąć. Postacie 4* nalapiecie przy okazji, teraz będzie Klee prawdopodobnie kazuha, jest w sumie w czym wybierać. Ja po eule rolluje głównie dla aspektu waifu i playstyle, no i wprowadzi odświeżenie jeśli chodzi o phs dmg
@Sentox ja #!$%@?łem i próbowałem Yanfei dostać, 56 wishy poszło i dostałem C1 Zhongliego a miałem gwarantowane 2 pity do końca 1.5, teraz w najgorszym wypadku trzeba będzie sypnąć groszem ehhh
@Tradey: przed Zhonglim, ale leciałem po 1 wishu. Teraz jestem na 0 pity. Ogólnie każde 50/50 na razie przegrałem :/ Mona->Ganyu->Mona->Zhongli. Ciekawe czy C2 Mona wpadnie xD Co do Euli to raczej jestem spokojny, 152 wishe w zapasie.