Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielony_wiatr: Nie wiem do czego samochód ale jeśli jakieś traski bardziej to polecam od siebie lagune II (aby nie 2.0 iDE i 1.9 dCi) śmiesznie tani i wygodny samochód. Nawet jak nie ma tempomatu to w L2 dołożysz za max 5pln jak masz jakieś umiejętności (podłączenie do kupy 3 rezystorów i 4 przycisków w wiązkę w kolumnie kierownicy...). Jak będziesz brał pod uwagę niektóre samochódy wymieniane wyżej bierz chociaż ze
  • Odpowiedz
@zielony_wiatr: nie jakiś premium, z prostym silnikiem (nie diesla i bez turbo, kompresorów, common raili i innych dziwactw) i najlepiej mniejszy niż większy.

Te kryteria pozwolą Ci znaleźć w tym budżecie coś w lepszym stanie. I tak jak piszą inni - nic konkretnego, patrz na stan i czy Ci się dobrze jeździ/siedzi/manewruje. Pójdź sobie do komisu takiego śmieciowego i się poprzymierzaj do różnych aut niezobowiązująco i to pozwoli Ci wyrobić sobie jakaś opinie.

Auto z tanimi częściami, sprawdź ich koszty przed dalsza
  • Odpowiedz
@zielony_wiatr mogę Ci sprzedać mazdę 6 1.8. Mało pali dobre wyposażenie. 8x airbag tempomat klima elektryka :) nowe zawieszenie, hamulce przód tył, wszystkie filtry płyny nawet hamulcowy i wspomagania wymieniłem we wrześniu. Nowe sprzęgło :) z wad to ten... Rudy szkorbut ją wpierdziela ale na rok a nawet 2 to świetne auto :) ma świeży przegląd i oc :)

Za 2500 ją oddam :D
  • Odpowiedz
@zielony_wiatr: Nie wiem do czego samochód ale jeśli jakieś traski bardziej to polecam od siebie lagune II (aby nie 2.0 iDE i 1.9 dCi) śmiesznie tani i wygodny samochód. Nawet jak nie ma tempomatu to w L2 dołożysz za max 5pln jak masz jakieś umiejętności (podłączenie do kupy 3 rezystorów i 4 przycisków w wiązkę w kolumnie kierownicy...). Jak będziesz brał pod uwagę niektóre samochódy wymieniane wyżej bierz chociaż ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wypokowytrol: Jak się chce zrobić jak trzeba to przełącznik tempomatu, zwijacz, kierownica z przyciskamii oraz poduszką i może czujnik sprzęgła.
Wersja ekonomiczna to te 3 rezystory i przyciski (zwykła kierownica i zwijacz wtedy zostaje). Czujnik sprzęgła w większości przypadków jest (mowa o czujniku górnego położenia, bo wciśnięcia służący do odpalania każda ma). Zamiast kupowac przełącznik zwierasz jeszcze na stałe dwa piny w kostce gdzie wpina się ten przełącznik tempomatu/ogranicznika i
  • Odpowiedz
@zielony_wiatr Mordo, szukaj mitsubishi colta z roczników koło 2000. Spójrz tylko, żeby nie mial zbyt mocno skorodowanych podłużnic (jakiś nalot na pewno bedzie). Mechanicznie te auta sa zajebiste i dobrze się prowadzą. Dobrze jakby miał gaz. Większość z nich ma klime i elektryczne lusterka.
  • Odpowiedz