Wpis z mikrobloga

Jestem rachmistrzem przy #spispowszechny #nsp2021
Dostałem telefon, zostałem przeszkolony

Teraz mamy ludzi spisywać przez telefon xD przez koronę nas jeszcze nie wypuścili
Czy oni myślą że ludzie są chętni do podawania peselu przez telefon xD
wykonałem 11 telefonów po wsiach i wszyscy jak usłyszeli Podaj pesel to odmawiali udziału w spisie, rozłączali się lub na mnie się rzucali xD

Plusujcie ten wpis jeśli chcecie bym aktywnie opisywał wydarzenia ze spisu. Myślę że jak nas wypuszczą w teren to będzie niezły cyrk.
Ten kto chodził po domach przy spisie rolnym, w cyrku się nie śmieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perelkispisu
gadatos - Jestem rachmistrzem przy #spispowszechny #nsp2021 
Dostałem telefon, zosta...

źródło: comment_1621087617Bif3EK2qNszgPLLu5dCcu7.jpg

Pobierz
  • 19
@OsraneMajtyXD: ja się wymądrzyłem i brałem ten pesel który był podany przy numerze telefonu, nawet o niego nie pytalem bo wiedzialem jak to sie skonczy XDDDD do osób poniżej 65 roku życia to nawet nie ma po co dzwonić. jak można zapytać w którym US byłeś zatrudniany?
@Huradoz: @OsraneMajtyXD:
Jak na razie jestem jeszcze przy samym spisie w moim urzędzie i kontrolujemy co się dzieje i jak
rachmistrzem jestem w innej gminie żeby nie było xD
ludzie niestety rezygnują a my dostajemy informacje że nasza gmina ma za mało ludzi spisanych xD
no w sumie ciężko żeby się spisali jak rachmistrze nie mogą chodzić po domach

taki protip
jak dzwonimy do ludzi to wyświetla się zawsze tylko
@gadatos: Gdyby było wiadomo, że nas np wypuszczą na początku czerwca - przemęczyłbym się i dociągnął te pół miesiąca. Obecnie nie liczyłbym na to, w US u mnie powiedzieli żebym się nastawiał na zdalny cały spis. Od lipca jestem już zaklepany na staż więc i tak bym odchodził za miesiąc.
w przypadku tego numeru na niektórych androidach pokazuje się informacja SPAM

więc ludzie z rzutu nie odbierają xD


@gadatos: O to ile poczta głosowa mi sie odezwała to juz nie wspomne XD
No generalnie cyrk na kółkach.

czekam aż nas wypuszczą innej opcji nie ma xD

Ciezko bedzie, skoro do odwołania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gadatos: Mam pytanko, na poczatku kwietnia zapisałem się do wykonania tego spisu, zacząłem go wypełniać ale coś mi przerwało, po czym zapomniałem o nim sobie. Dzisiaj próbuje się zalogować a tam komunikat "upłynął termin rejestracji formularza" co robić?( ͡° ͜ʖ ͡°)